«Битва» за старосту Заводського старостинського округу триває

Громада протестує проти призначення старости, якого було затверджено на сесії Буської міської ради, що відбулась 17 червня 2021 року.

  Сьогодні на друге засідання сесії Буської міської ради громада у кількості вісімнадцять осіб на чолі з місцевим парахом завітали, щоб висловити обурення про призначення старости Ігора Політила. Кажуть, що він найменше набрав підтримки під час громадського обговорення, а натомість депутатами був підтриманий. Люди не розуміють чому так сталось.

  З цього питання висловилась місцева директора закладу культури Мар’яна Атаманчук, яка закликала всі політичні партії, за які люди голосували за виборах і представлені в раді, почули голос громади та розглянути повторно питання про призначення старости.

   Проти цього виступив депутат Олег Мащак, який зауважив, що депутати рішення прийняли більшою кількістю голосів.

 Депутат міської ради Сергій Бондаренко вступив у дискусію з колегою, звернувши увагу, що кандидатура Ігора Політила була спланована «політичними іграми».

 Дискусію припинив міський голова Ростислав Сліпець, який заявив, що він на рішення про призначення Ігора Політила старостою наклав вето, і щоб його подолати у залі на даний момент немає достатньо кількості голосів (було присутніх 17 депутатів). Відтак запропонував приїхати 18 липня (неділя) у село Заводське разом із двома депутатами від кожної фракції на чергове громадське обговорення, за участю також мешканців зі сіл Чаниж, Гаївське, Лісове та Стовпин.

   Люди погодились та розійшлись в надії, що «битву» вдасться виграти.

Поділитись у соцмережах: