Буська міська територіальна виборча комісія утворила склад ДВК

Буська міська територіальна виборча комісія утворила та сформувала склад дільничних виборчих комісій постановою №19 від 8 жовтня 2020 року. 

Виборча дільниця № 460092

Звичайна, Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 50А, с.Боложинів, Буський р-н, Львівська обл., 80527

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

Суб’єкт подання
Голова комісії Карпій Тамара Анатоліївна 16.12.1955  «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Заступник голови комісії Іванів Степан Олегович 23.12.2000 «СЛУГА НАРОДУ»
Секретар комісії Шуманська Лідія Мар′янівна 16.05.1985  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Литвин Надія Зиновіївна 27.09.1959  «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Підставська Любов Іванівна 26.10.1962  «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Туркало Оксана Миронівна 09.07.1976  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Грицак Любов Паньківна 18.05.1966  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Дацків Марія Володимирівна 18.04.1991  «Народний Рух України»
Член комісії Бербека Світлана Михайлівна 18.03.1975 «Свобода»
Член комісії Кашуба Тетяна Ярославівна 11.03.1985  «Сила і Честь»
Член комісії Януш Назарій Мар’янович 21.09.1998  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Боднарчук Марія Михайлівна 04.01.1974  

“ГОЛОС”

 

Член комісії Баб Галина Михайлівна 18.07.1984 “ГОЛОС”

 

Член комісії Андрусяк Ольга Петрівна 10.08.1973  «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Козачок Ольга Михайлівна 03.02 1971  «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460093

Звичайна, Мала, поштова адреса: вул.Л.Українки, 38, с.Вербляни, Буський р-н, Львівська обл., 80527 Місцезнаходження:народний дім, к.1, 2

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

Суб’єкт подання
Голова комісії Чучман Марія Василівна 28.08.1984 Буська районна

«Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»

Заступник голови комісії Король Емілія Михайлівна 03.06.1959  «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Секретар комісії  

Луцик Віта Володимирівна

22.01.1999 “ГОЛОС”

 

Член комісії Боднарчук Ольга Ярославівна 12.08.1989  

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісії Чучман Алла Володимирівна 16.12.1980  «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Нарепеха Володимир Степанович 06.08.1993  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Діжак Наталія Мар′янівна 07.11.1984  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Діжак Мирослава Іванівна 05.03.1957  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Якубчинська Марія Андріївна 06.02.1995  «Народний Рух України»
Член комісії Куса Леся Ярославівна 18. 10. 1984  «Свобода»
Член комісії Колісник Оксана Василі 20.09.1964  «Сила і Честь»
Член комісії Бойко Катерина Ярославівна 22.03.1961  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Кохан Орися Анатоліївна 12.10.1982  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Кіндратів Оксана Володимирівна 29.10.1965 “ГОЛОС”

 

 

Виборча дільниця № 460094.Звичайна, Мала, поштова адреса: вул.Незалежності, 40, с.Чучмани, Буський р-н, Львівська обл., 80527 Місцезнаходження:народний дім, к.1, 2

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Красіцка Оксана Василівна 12.08.1973 «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Заступник голови комісії Клим Стефанія Степанівна 12.02.1969 “ГОЛОС”

 

Секретар комісії Босак Ольга Василівна 15.10.1980 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Карашкевич Марія Романівна 17.06.1977  

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісії Литвин Емілія Франківна 25.11.1959 «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісії Окопна Ірина Богданівна 16.05.1990 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Іванів Романія Іванівна 09.11.1960 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Калиновська Христина Юріївна 23. 04. 2000 «Свобода»
Член комісії Петришин Ганна Володимирівна. 03.12.1962 «Сила і Честь»
Член комісії Окопний Ярослав Володимирович 21.04.1983 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Когут Мирослава Володимирівна 12.01.1986 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Турій Ірина Володимирівна 29.05.1982 “ГОЛОС”

 

Член комісії Яцків Надія Миронівна 29.11 1981 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460095. Звичайна, Велика, поштова адреса: вул.Київська, 13, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500. Місцезнаходження:спорткомплекс, к.3, 4

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Михайлюк Оксана Петрівна 14.12.1955 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Заступник голови комісії Грем Олександр Антонович 29.12.1967 «Народний Рух України»
Секретар комісії Кардаш Галина Миронівна 30.05.1977 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Матус Зоряна Милайлівна 12.08.1980 «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісії Сень Галина Іванівна 28.02.1960 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Зільник Олександра Володимирівна 05.04.1958 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Томків Богдана Степанівна 03.09.1957 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Кузьма Марія Ярославівна 03. 08. 1967 «Свобода»
Член комісії Ковалишин Галина Теодорівна 15.10.1958 «Сила і Честь»
Член комісії Коляда Галина Іванівна 06.04.1965 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Ільків Ольга Миколаївна 01.03.1958 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Пенцак Марія Андріївна 26.01.1967 «Українська Галицька Партія»

 

Член комісії Червінська Галина Йосифівна 29.08.1966 “ГОЛОС”

 

Член комісії Сервило Ірина Василівна 18.05.1981 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Гладан Юлія

Зіновіївна

28.05.1999 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Сухаревич Наталія Зіновіївна 07.10 1969 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460096. Звичайна, Велика, поштова адреса: вул.Шкільна, 26, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500 Місцезнаходження:музична школа, к.14, 15

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Антонів Віра Іванівна 20.07.1958 «Українська Галицька Партія»

 

Заступник голови комісії Боцян Галина Степанівна 26.01.1964 «Європейська Солідарність»

 

Секретар комісії Блакита Леся Михайлівна 05.04.1969 «Батьківщина»
Член комісії Кошарецька Оксана Зіновіївна 24.06.1977 «Батьківщина»

 

Член комісії Чучман Ольга Степанівна 12.11.1970 «Батьківщина»
Член комісії Камінська Наталія Августівна 17.01.1983 «Громадянська позиція»
Член комісії Возняк Уляна Володимирівна 13.02.2001 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Майба Наталія Ігорівна 29.03.1959 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Букета Оксана Костянтинівна 23.06.1978 «Народний Рух України»
Член комісії Ільків Галина Іванівна 14. 03. 1956 «Свобода»
Член комісії Горбань Олександра Миколаївна 19.01.1973 «Сила і Честь»
Член комісії Хамула Марія Іванівна 19.06.1988 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Вороновська Ірина Павлівна 28.09.1961 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Пелех Мирослава Станіславівна 13.03.1957 “ГОЛОС”

 

Член комісії Шишка Роман Стефанович 01.10.1944 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

ЧЧлен комісії Олива Тетяна Ярославівна 14.04 1980 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460097. Звичайна, Велика, поштова адреса: вул.Грушевського, 5, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500. Місцезнаходження:народний дім, к.23, 24

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Лизун Олександра Володимирівна 22.09.1957  «Батьківщина»
ЗЗаступник голови комісії Побігушка Наталія Григорівна 27.04.1972 “ГОЛОС”

 

Секретар комісії Грицай Оксана Михайлівна 26.06.1971  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Михалюк Людмила Ярославівна 25.08.1963  «Батьківщина»

 

Член комісії Добросинець Ірина Петрівна 18.02.1967  «Батьківщина»
Член комісії Куц Наталія Василівна 05.02.1953  «Громадянська позиція»
Член комісії Паньків Даниїла Тадеївна 21.05.1961  «Народний Рух України»
Член комісії Чигир Оксана Михайлівна 19. 08. 1963  «Свобода»
Член комісії Фалінський Руслан Йосифович 02.06.1989  «Сила і Честь»
Член комісії Кошарецька Марія Михайлівна 11.08.1992  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Медведко Іванна Василівна 11.06.1972  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Кашицька Христина Василівна 07.09.1997 “ГОЛОС”

 

Член комісії Середа Богдана Богданівна 25.01.1984  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Олійник Зоряна Богданівна 15.02.1978  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Вишньовська Надія Іванівна 14.10.1962  «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Демчук Ірина Ярославівна 01.01 1978  «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460098 Звичайна, Середня, поштова адреса: вул.Львівська, 6, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500Місцезнаходження:міське комунальне підприємство, к.24, 26

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Тихоневич- Мазепа Наталія Олегівна 24.07.1986 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Піджарко Михайло Миколайович

 

16. 01. 1955р.

 

«Свобода»
Секретар комісії Романюк Ніна Анатоліївна 29.05.1975 “ГОЛОС”

 

Член комісії Собашек Юлія Зіновіївна 02.10.1983 «Батьківщина»

 

Член комісії Чабан

Леся

Михайлівна

25.02.1975 «Батьківщина»
Член комісії Дідух Наталія Володимирівна 09.04.1984 «Громадянська позиція»
Член комісії Колосовська Любов Миколаївна 26.12.1978 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Возняк Наталія Василівна 16.10.1972 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Карвацька Галина Іванівна 03.11.1963 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Цьох

Петро

Васильович

06.09.1963 «Народний Рух України»
Член комісії Бучак Оксана Теодозіївна 04.07.1979 «Сила і Честь»
Член комісії Гута Христина Володимирівна 09.07.1994 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Адамчук Надія Богданівна 31.08.1967 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Холодна Тетяна Валеріївна 31.01.1980 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Налисник Олеся Ігорівна

 

03.06.1968 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

ЧЧлен комісії Подайко Наталія Ростиславівна 17.01 1996 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460099. Звичайна, Мала, поштова адреса: вул.Шашкевича, 1, с.Гумниська, Буськийр-н, Львівськаобл., 80531 Місцезнаходження:школа, к.5, 6

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

ГГолова комісії Матвіїв Тетяна Юріївна 15.06.1957 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Заступник голови комісії Яськів Андрій Зіновійович 30.10.1987 “ГОЛОС”

 

Секретар комісії Чучман Катерина Ярославівна 08.12.1968 «Батьківщина»
Член комісії Артемович Тетяна Володимирівна 24.12.1988 «Батьківщина»

 

Член комісії Кравець Сергій Миколайович 26.04.1966 «Батьківщина»
Член комісії Ференс Лілія Владиславівна 24.08.1972 «Громадянська позиція»
Член комісії Когут Ірина Степанівна 04.07.1990 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Домбровська Василина Ігорівна 11.01.2001 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Дзендзелюк Ірина Миронівна 12.05.1987 «Народний Рух України»
Член комісії Петришин Володимир Іванович 03.12.1962 «Сила і Честь»
ЧЧлен комісії Кошіль

Марта Тарасівна

11.07.1998 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Диба Володимир Михайлович 24.03.1972 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Іванів Ганна Омелянівна 29.06.1976 “ГОЛОС”

 

Член комісії Бойко Надія Богданівна 17.10 1990 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460100. Звичайна, Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 5, с.Заводське, Буський р-н, Львівська обл., 80522. Місцезнаходження:народний дім, к.2, 4

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Кузьмак Світлана Йосипівна 20.09.1964 «Сила і Честь»
Заступник голови комісії Забава Ольга Михайлівна 24.03.1979 «Батьківщина»
Секретар комісії Ковалишин Галина Михайлівна 03.05.1975 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Мацько Любов Миколаївна 19.03.1981 «Батьківщина»
Член комісії Мацько Любов Миколаївна 19.03.1981 «Громадянська позиція»
Член комісії Головата Марія Володимирівна 30.09.1976 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Добровська Оксана Павлівна 20.10.1982 «Народний Рух України»
Член комісії Вороновська Галина Петрівна

 

03. 08 1978р.

 

«Свобода»
Член комісії Козак Катерина Григорівна 27.01.1989 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Слєпець Любов Іванівна 28.02.1958 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Качор Оксана Миколаївна 18.09.1955 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Кухар Катерина Петрівна 12.02.1988 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Атаманчук  Мар’яна Петрівна 14.07 1981 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460104. Звичайна, Середня, поштова адреса: вул.Київська, 54, с.Кізлів, Буський р-н, Львівська обл., 80543. Місцезнаходження:школа, к.4, 5

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Блажівська

Марія Євстахівна

10.05.1969 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Дяків Олена Зіновіївна 10.10.1976 «Сила і Честь»
Секретар комісії Ушкало Мирослава Юліанівна 06.09.1972 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Романів Ірина Володимирівна 02.06.1988 «Батьківщина»

 

Член комісії Голинський Богдан Зіновійович 03.07.1955 «Батьківщина»
Член комісії Дзюба Андрій Євгенович 04.12.1980 «Громадянська позиція»
Член комісії Лукач Назарій Юрійович 13.02.2000 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Мех Антоніна Любомирівна 08.09.1970 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Трофимлюк Ольга Зеновіївна 22.06.1969 «Народний Рух України»
Член комісії Кремінь Наталя Мирославівна 16. 10. 1985 «Свобода»
ЧЧлен комісії Котик Наталія Михайлівна 14.07.1981 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Котик Марія Михайлівна 02.09.1992 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Романів Володимир Стефанович 06.02.1992 “ГОЛОС”

 

Член комісії Бойко Василь Ярославович 15.10.1985 “ГОЛОС”

 

Член комісії Колосовська Оксана Петрівна 22.08.1987 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Любович Наталія Іванівна 17.09 1985 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460105. Звичайна, Мала, поштова адреса: вул.Шевченка, 66, с.Журатин, Буський р-н, Львівська обл., 80543. Місцезнаходження:школа, к.2, 4

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Петренко Ольга Миколаївна 10.05.1968 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Дідух Ганна Володимирівна 23.06.1967 «СЛУГА НАРОДУ»
ССекретар комісії Горудько Віра Степанівна 12.08.1956 «Українська Галицька Партія»

 

Член комісії Свистун Ольга Михайлівна 19.05.1957 «Батьківщина»

 

Член комісії Сторожук Мар’яна Іванівна 30.04.1990 «Батьківщина»
Член комісії Момот Галина Ярославівна  

03.11.1972

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Цюпка Мар′яна Миколаївна 05.04.1998 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Момот Олександр Ігорович  

23.09.1994

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Кушка Іванна Ярославівна 09. 01. 1965 «Свобода»
Член комісії Бандурович Уляна Петрівна 28.04.1991 «Сила і Честь»
Член комісії Колосівська Тетяна Романівна 08.09.1976 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Матвіїв Ярослав Євгенович 08.05.1982 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

ЧЧлен комісії Бойко Наталія Єміліанівна 27.04 1975 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460110. Звичайна, Мала, поштова адреса: вул.Б. Хмельницького, 72, с.Купче, Буський р-н, Львівська обл., 80514. Місцезнаходження:школа, к.1, 2

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Рудак Любов Богданівна 08.12.1963 «Батьківщина»
ЗЗаступник голови комісії Чучман Надія Михайлівна 19.11.1972 “ГОЛОС”

 

Секретар комісії Заставна Оксана Ярославівна 30.10.1995 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Сорока Віра Андріївна 01.06.1973 «Батьківщина»
Член комісії Янович Григорій Зіновійович 06.01.1959 «Громадянська позиція»
Член комісії Баб Катерина Омелянівна 11.07.1957

 

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Куциняк Ольга Романівна 28.05.1987

 

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Рудак Марія Богданівна 03.11.1984 «Народний Рух України»
Член комісії Ковалик Ольга Ярославівна 06. 08. 1976р. «Свобода»
Член комісії Солтис Надія Зіновіївна 12.11.1962 «Сила і Честь»
Член комісії Якимів Марія Григорівна 15.03.1986 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Янович Марія Миколаївна 18.02.1965 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Племянник Мирослава Тарасівна 22.10.1971 “ГОЛОС”

 

Член комісії Броговський Мирослав Богданович 13.06 1998 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460111. Звичайна, Мала, поштова адреса:вул.Нова, 1, с.Ракобовти, Буський р-н, Львівська обл., 80514.Місцезнаходження:народний дім, к.2, 3

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Смолінська Марія Іванівна 18.09.1955 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Заступник голови комісії Тимецька Оксана Володимирівна 13.03.1970 «Батьківщина»
Секретар комісії Стадник Софія Михайлівна 12.10.1968

 

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Масло Ольга Володимирівна 20.07.1997 «Батьківщина»
Член комісії Карпа Оксана Ярославівна 03.06.1985 «Громадянська позиція»
Член комісії Озімко Оксана Олегівна 08.11.1991 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Семенович Ірина Романівна 13.09.1994 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Семенович Леся Михайлівна  

10.02.1973

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Дусан Олеся Ігорівна 28.06.1981 «Народний Рух України»
Член комісії Приставський Володимир Степанович 1962 «Свобода»
Член комісії Смага Василина Володимирівна 27.01.1993 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Гавлюк Павло Володимирович 03.07.1994 “ГОЛОС”

 

Член комісії Луців Любов Михайлівна 22.06.1970 “ГОЛОС”

 

Член комісії Матійцьо Іван

Михайлович

18.09 1997 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460112. Звичайна, Мала, поштова адреса: вул.Довга, 1А, с.Кути, Буський р-н, Львівська обл., 80532. Місцезнаходження:школа, к.7, 8

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Кіпран Марія Степанівна 30.04.1956

 

«Європейська Солідарність»

 

Заступник голови комісії Сисун Надія Марﹸянівна 18.05.1968 «Батьківщина»
ССекретар комісії Нестер Марія Богданівна 23.10.1977 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Папірник Ірина Романівна 14.06.1964 «Батьківщина»
Член комісії Рудко Олена Юріївна 26.10.1985 «Громадянська позиція»
Член комісії Гриник Андрій Петрович 16.03.1974 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Свередюк Марія Петрівна 26.12.1954 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Сподарик Юрій Михайлович 23.06.1963 «Народний Рух України»
Член комісії Мадзей Наталія Михийлівна 16.08.1992р. «Свобода»
Член комісії Папірник Сергій Миколайович 12.04.1992 СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Лісовець Марія Євгенівна 27.11.1965 “ГОЛОС”

 

Член комісії Бакун Галина Вікторівна 27.01.1967 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Шпак Маряна Ігорівна 25.09.1988 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Габа Віра Ізидоріна 31.07.1966 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460113. Звичайна, Мала, поштова адреса: вул.Кіпрани, 425А, с.Брахівка, Буський р-н, Львівська обл., 80532 Місцезнаходження:школа, к.4, 5

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Кіпран Ольга Вікторівна 31.07.1965 «Європейська Солідарність»

 

Заступник голови комісії Габа Олег Петрович 18.07 1994 «НАШ КРАЙ»

 

Секретар комісії Бедрій Катерина Михайлівна 17.05.1980 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Костів Оксана Василівна 17.11.1959 «Батьківщина»
Член комісії Березяк Ігор Зіновійович 06.08.1965 «Громадянська позиція»
Член комісії Кіпран Олександра Ігорівна 25.06.1998 «Батьківщина»
Член комісії Майба Галина Богданівна 12.06.1998

 

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Костів Марія Миколаївна  

29.12.1992

 

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Кутянська Ольга Богданівна 18.01.1967 «Свобода»
Член комісії Вербова Олександра Вікторівна 17.09.1973 «Сила і Честь»
Член комісії Паламар Володимир Вікторович 04.07.1968 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Папірник Марія Павлівна 25.01.1974 «СЛУГА НАРОДУ»

 

Виборча дільниця № 460114. Звичайна, Мала, поштова адреса:вул.Широка, 295А, с.Чішки, Буський р-н, Львівська обл., 80532 Місцезнаходження:народний дім, бібліотека

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Бідюк Марія Іванівна 27.02.1956 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Костишин Галина Миронівна 08.03.1981

 

«Європейська Солідарність»

 

Секретар комісії Мадзей Юлія Володимирівна 11.07.1989 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Бідюк Іван Євгенович 14.07.1978 «Батьківщина»

 

Член комісії Кравчишин Іванна Володимирівна 05.07.1983 «Батьківщина»
Член комісії Луцкий Василь Михайлович 06.09.1983 «Громадянська позиція»
Член комісії Малко Світлана Миколаївна 01.02.1964 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Репа Ірина

Володимирівна

 

26.07.1990

 

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Кравчишин Володимир Адамович 24. 07. 1977 «Свобода»
Член комісії Турчиняк Олег Володимирович 18.06.1963 «Сила і Честь»
Член комісії Паламар Ольга Володимирівна 06.04.1978 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Морда Галина Василівна 31.08.1961  

“ГОЛОС”

 

Член комісії Салюк Марія Олегівна 08.01.1987 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Бурхарт Анна Омелянівна 15.12.1967 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Дацюк Микола Володимирович 20.12 1968 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460115. Звичайна, Мала, поштова адреса:вул.Центральна, 516А, с.Хватів, Буський р-н, Львівська обл., 80532. Місцезнаходження:народний дім, бібліотека

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Огоновська Тетяна Євгенівна

 

 

 

22.07.1995

 

«Європейська Солідарність»

 

Заступник голови комісії Мураль Богдан Володимирович 17.02.1994 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Секретар комісії Кузьма Олександра Романівна 25.04.1975 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Король Юрій Романович 26.11.1999 «Батьківщина»

 

Член комісії Прихідько Олена Богданівна 01.06.1993 «Батьківщина»
Член комісії Коб’ялка Марія Євгенівна 12.11.1966 «Батьківщина»
Член комісії Заячківська Марта Романівна 01.05.1979 «Громадянська позиція»
Член комісії Огоновський Володимир Петрович 01.07.1993 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Бабінська Галина Петрівна  

27.10.1961

 

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Плотникова Оксана Романівна 17 жовтня 1959р. «Свобода»
Член комісії Медицький Володимир Авгутинович 22.09.1958 «Сила і Честь»
Член комісії Мисак Ігор Богданович 18.11.1965 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Коб’ялка Олег Юрійович 17.02.1987 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Яремчук Віталій Борисович 25.01.1972 “ГОЛОС”

 

 

Виборча дільниця № 460119 Звичайна, Середня, поштова адреса:вул.Івана Франка, 40А, с.Ріпнів, Буський р-н, Львівська обл., 80542. Місцезнаходження:народний дім, бібліотека

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Пелех Ірина Ярославівна 26.07.1971 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
ЗЗаступник голови комісії Боднар Роман Іванович 18.05.1998 “ГОЛОС”

 

Секретар комісії Сташко Ольга Володимирівна 24.06.1985 «Українська Галицька Партія»

 

Член комісії Зубик

Ольга

Іванівна

25.08.1967 «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісії Кікеля Марія Володимирівна 29.04.1999 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Банах Олена Степанівна 30.05.1969 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Нерепеха Марія Володимирівна 18.04.1972

 

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Пристанський Іван Дмитрович 27.06.2000 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Бобко Степан Григорович 15.12.1987 «Народний Рух України»
Член комісії Павлова Галина Романівна 03.12.971 «Свобода»
Член комісії Сенів Оксана Романівна 01.12.1989 «Сила і Честь»
Член комісії Тарнопольська Наталія Василівна 04.05.1984 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Штибель Андрій Андрійович 17.02.1999 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Притула Віталій Ігорович 01.04.1998 “ГОЛОС»

 

Член комісії Височанська Ганна Андріївна 12.02.1998 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

ЧЧлен комісії Заремба Петро Іванович 18.10 1967 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460120. Звичайна, Мала, поштова адреса:вул.Гребля, 1, с.Старий Милятин, Буський р-н, Львівська обл., 80541. Місцезнаходження:народний дім, бібліотека

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Шмідт Ганна Михайлівна 26.08.1963 «Європейська Солідарність»

 

Заступник голови комісії Костюченко Володимир Олександрович 05.02 1963 «НАШ КРАЙ»

 

Секретар комісії Якимів Ірина Іванівна 29.04.1985 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Братенько Марія Євгенівна 03.04.1975 «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісі Біганська Надія Мар’янівна 09.02.1985 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Рубаха Марія Володимирівна 18.06.1960 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Коцаба Ганна Романівна 23.03.1980 Кандидат на посаду Буського міського голови Катарина Богдан Григорович
Член комісії Паламар Ірина Андріївна 08.11.1984 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Марченко Ольга Павлівна

 

20. 11. 1966р.

 

«Свобода»
Член комісії Янів Оксана Богданівна 01.05.1971 «Сила і Честь»
Член комісії Якимів Христина Мар’янівна 29.01.1996 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісі Пелешок Марія Степанівна 20.08.1970 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісі Гаврилів Володимир Іванович 16.08.1959 “ГОЛОС”

 

Член комісії Максимів Наталяя Михайлівна 19.06.1987 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Виборча дільниця № 460121. Звичайна, Мала, поштова адреса:вул.Центральна, 3, с.Новий Милятин, Буський р-н, Львівська обл, 80540. Місцезнаходження:народний дім, бібліотека.

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Банах Павло Петрович 01.04.1968 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Заступник голови комісії Прикуда Надія Володимирівна 28.03.1959 «СЛУГА НАРОДУ»
Секретар комісії Дворянин Оксана Володимирівна 02.12.1955 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Бабійчук Оксана Любомирівна 26.12.1981 «Громадянська позиція»
Член комісії Буринська Надія Ярославівна 03.08.1966 «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Секретар комісії Пелех Любов Григорівна

 

08.06.1956 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Чопик Світлана Іванівна 01.08.1975 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Корчагін Михайло Генадійович 13.08.1970 «Народний Рух України»
Член комісії Сорока Іванна Ярославвівна 06.06.1974 «Свобода»
Член комісії Янів Андрій Григорович 07.04.1991 «Сила і Честь»
Член комісії Вовчау Ірина Григорівна 04.06.1966 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Климентій Оксана Теодозіївна 23.08.1985 «Українська Галицька Партія»

 

Член комісії Дуда Наталя Романівна 16.04.2002 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Перхун Христина Володимирівна 10.02 1999 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460122. Звичайна, Мала, поштова адреса:вул.Шашкевича, 93, с.Новосілки, Буський р-н, Львівська обл., 80544. Місцезнаходження:народний дім, бібліотека

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Ковальська Анна Іванівна 01.01.1953 “ГОЛОС”

 

Заступник голови комісії Гойчук Сергій Михайлович 27.05.1983 «Європейська Солідарність»

 

Секретар комісії Павлишин Іванна Ярославівна 25.12.1970 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Купчинська Людмила Іванівна 27.04.1973 «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісії Браташ Оксана Василівна 28.05.1962 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Христюк Світлана Василівна 14.09.1982 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Циган Михайло Ярославович 21.03.1960 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Кушнір Ярослава Романівна 04.02.1961 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Бобало Наталія Михайлівна 03. 10. 1972 «Свобода»
Член комісії Сосновський Ігор Михайлович 29.03.1951 «Сила і Честь»
Член комісії Борейко Надія Зеновіївна 30.04.1980 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Дячишин Надія Теодозіїна 28.09.1960 “ГОЛОС”

 

Член комісії Павлух Ярослава Любомирівна 18.05.1959 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

Дільнична виборча комісія  460123 Лісок. Звичайна, Мала, поштова адреса:вул.І.Франка, 68, с.Лісок, Буський р-н, Львівська обл., 80544. Місцезнаходження:народний дім, бібліотека

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Микитин Марія Зіновіївна 13.08.1962 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Заступник голови комісії Качалаба Ігор Петрович 31. 07. 1961. «Свобода»
Секретар комісії Микитин Юлія Ігорівна 03.01.2000 «Сила і Честь»
Член комісії Магач Євген Йосифович 23.05.1954 «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісії Лавринів Леся Ярославівна 23.05.1969 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Жмінка Андрій Володимирович 01.06.1988 «Громадянська позиція»
Член комісії Кулієвич Віра Михайлівна 03.04.1978 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Момотко Марія Ярославівна 25.10.1952 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Тельвак Ірина Миколаївна 19.03.1989 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Шпак Іванна Романівна 22.01.1955 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Костів Ірина Ігорівна 28.11.1980 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Кондюх Ганна Володимирівна 03.09.1961 “ГОЛОС”

 

Член комісії Басараб Юлія Андріївна 24.09.2002 “ГОЛОС”

 

Член комісії Кавчак Галина Миколаївна 13.05.1991 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

Виборча дільния №460124. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Шевченка, 29, с.Кудирявці, Буський р-н, Львівська обл., 80544

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова

комісії

Мнєчнік Марія Йосифівна 31.01.1963  «Батьківщина»
Заступник

голови

комісії

Зеремба Роман Евгенович 15.04.1975 «ЗА МАЙБУТНЄ»
Секретар комісії Заремба Леся Антонівна 09.10.1976 «Європейська Солідарність»
Член

комісії

Припута Євгенія Теодозіївна 28.09.1969  «Батьківщина»
Член комісії Мисько Антоніна Пилипівна 28.02.1988  «Батьківщина»
Член комісії Демцюх Василь Іванович  

28.07.1964

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Шумна Наталія Василівна 25.06.1985 «Європейська Солідарність»
Член комісії Заремба Наталія Романівна 09.04 1997 «Свобода»
Член комісії Шумансська Любомира Кирилівна 09.11.1959 «Сила і Честь»
Член комісії Журавель Назар Юрійович 24.12.1996 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Журавель Марія Дмитрівна 19.06.1976 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Луковська Юлія Богданівна 06.05.1985 “ГОЛОС”
Член комісії Рачинський Євген Леонідович 30.03.1968 “ГОЛОС”
Член комісії Дідик Людмила Богданівна 14.07 1979 «НАШ КРАЙ»

Виборча дільниця №460125. Звичайна, велика, поштова адреса: вул.Головна, 31, с.Ожидів, Буський р-н, Львівська обл., 80530

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Діжак Любов Миколаївна 23. 09. 1959р. «Свобода»
Заступник голови комісії Коза Марія Степанівна 05.06.1959 «Європейська Солідарність»
Секретар комісії Драганчук Оксана Ігорівна 01.06 1970 «НАШ КРАЙ»
Член комісії Чучман Галина Семенівна 29.03.1972 «Батьківщина»
Член комісії Лущанець Марія Богданівна 09.01.1973 «Батьківщина»
Член комісії Романишин Марія Петрівна 29.06.1972 «Батьківщина»
Член комісії Гарасимів Лариса Ярославівна 28.12.1963 «Громадянська позиція»
Член комісії Максимець Ярослав Григорівна 23.02.1960 «Європейська Солідарність»
Член комісії Окопна Емілія Василівна 19.08.1953 Катарина Богдан Григорович
Член комісії Заяць Марія Богданівна 20.06.1967 «Європейська Солідарність»
Член комісії Тріш Наталя Богданівна 22.06.1988 «Сила і Честь»
Член комісії Боярська Наталія Петрівна 21.06.1977 Сліпець  Ростислав Степанович
Член комісії Герасимів Марта Юріївна 28.03.1999 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Дутка Юлія Ярославівна 30.06.1986 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Гудима Мар’яна Ярославівна 03.07.1998 «Українська Галицька Партія»
Член комісії Сень Наталія Романівна 02.10.1998 “ГОЛОС”
Член комісії Лабінська Ірина Мар’янівна 06.09.1971 “ГОЛОС”
Член комісії Максименко Роксолана Романівна 06.09.1998 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Виборча дільния №460126. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Шкільна, 1, с.Йосипівка, Буський р-н, Львівська обл., 80530

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Осадча Оксана Анатоліївна 31.12.1983 «Європейська Солідарність»
Заступник голови комісії Габа Олена Миколаївна 22.04.1972 «СЛУГА НАРОДУ»
Секретар комісії Струж Зоряна Романівна 17.02.1972 «Батьківщина»
Член комісії Мосьпан Марія Михайлівна 17.06.1972 «Батьківщина»
Член комісії Сень Марія Іванівна 28.01.1972 «Батьківщина»
Член комісії Боднар Ольга Зіновіївна 23.04.1972 «Європейська Солідарність»
Член комісії Мойсеєнко Оксана Романівна 27. 12. 1986р. «Свобода»
Член комісії Кішай Надія Богданівна 09.04.1983 «Сила і Честь»
Член комісії Ковальчук Олена Миронівна 06.01.1974 Сліпець  Ростислав Степанович
Член комісії Габа Марія – Ганна Богданівна 08.01.2000 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Габа Тарас Євгенович 16.03.1990 “ГОЛОС”
Член комісії Домша Ольга Євгенівна 10.06.1975 “ГОЛОС”
Член комісії Боднар Іван Федорович 14.06.1968 «Європейська Солідарність»
Член комісії Короляк Наталя Богданівна 05.07.1981 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Виборча дільния №460127. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Головна, 70А, с.Закомар’я, Буський р-н, Львівська обл., 80530

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Іськів Марія Теодорівна 05.11.1957  «Сила і Честь»
Заступник голови комісії Залужна Іванна Йосифівна 23.051967  «Батьківщина»
Секретар комісії Дема Зоряна Володимирівна 09.07.1984  «Європейська Солідарність»
Член

комісії

Миколів Марія Михайлівна 13.02.1960  «Батьківщина»
Член комісії Чорна Марія Михайлівна 09.09.1961  «Громадянська позиція»
Член комісії Минусора Надія Ярославівна 25. 08. 1961  «Свобода»
Член комісії Лігас Мар’яна Йосипівна 03.11.1990  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Лігас Юлія Йосипівна 18.06.1989  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Сень Ольга Андріївна 13.08.1992  «Українська Галицька Партія»

 

Член комісії Янів Ольга Олегівна 26.09.1998 “ГОЛОС”

 

Член комісії Потерайко Роман Вікторович 01.12.1994 “ГОЛОС”
Член комісії Чуприк Катерина Іванівна 02.11.1962  «Європейська Солідарність»
Член комісії Галик Марія Володимирівна 13.03.1986  «ЗА МАЙБУТНЄ»
Член комісії Діжак РоманІ Ізидорович 08.03 1960  «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільния №460128. Звичайна, середня, поштова адреса: вул.Просвіти, 1, смт Олесько, Буський р-н, Львівська обл., 80533

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Проць Анна Юліанівна 21.04.1962 “ГОЛОС”
Заступник

голови

комісії

Жмур Ірина Дмитрівна 14. 06. 1977р. «Свобода»
Секретар комісії Пасельська Ольга Романівна 30.08.1987 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Окопний Юрій Мар’янович 22.09.1959 «Батьківщина»
Член комісії Мала Ольга Антонівна 12.01.1959 «Батьківщина»
Член комісії Чучман Катерина Мар’янівна 07.04.1950 «Батьківщина»
Член комісії Пасельська Віра Олексіївна

 

24.12.1955 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Носова Любов Михайлівна 28.01.1960 «Сила і Честь»
Член комісії Чучман Леонід Леонідович 10.04.1984 Сліпець  Ростислав Степанович
Член комісії Нестер Надія Ярославівна 08.05.1976 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Зайло Оксана Богданівна 16.05.1979 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Сергійчук Ольга Володимирівна 05.10.1986 «Українська Галицька Партія»
Член комісії Пятночка Ольга Романівна 11.07.1979 “ГОЛОС”
Член комісії Соломка Марія Романівна 17.08.1957 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Щудло Ольга Петрівна 04.01.1975 «ЗА МАЙБУТНЄ»
Член комісії Чумак Оксана Володимирівна 02.11 1988 «НАШ КРАЙ»

 

Виборча дільния №460129. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Клубна, 25, с.Теребежі, Буський р-н, Львівська обл., 80533

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Буй Любов Мар’янівна 04.02.1970 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Березяк Юрій Романович 09.06 1963 «НАШ КРАЙ»
Секретар комісії Залізняк Мирослава Михайлівна 31.08.1959 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Куліба Марія Михайлівна 21.12.1956 «Батьківщина»
Член комісії Борщ Наталія Валентинівна 09.09.1997 «Громадянська позиція»
Член комісії Дубас Богдан

Антонович

08.04.1960 «Європейська Солідарність»
Член комісії Хрущ Іван Ярославович 05.07.1978 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Буй Ірина Іванівна 12.07.1994 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Максимович Оксана Ярославівна 05.06.1985 «Українська Галицька Партія»
Член комісії Буй Іван Іванович 03.12.1969 “ГОЛОС”
Член комісії Біла Євгенія Ростиславівна 13.01.1971 “ГОЛОС”
Член комісії Сушко Назар Вячеславович 18.07.1985 «Європейська Солідарність»
Член комісії Борщ Галина Володимирівна 25.02.1975 «Сила і Честь»
Член комісії Лабунська Марія Петрівна 04.12.1990 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Виборча дільния №460130. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Довга, 2, с.Циків, Буський р-н, Львівська обл., 80533

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Гриневич Галина Теофілівна 05.04.1968 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Стенів Наталія Денисівна 12.06.1974 «ЗА МАЙБУТНЄ»
Секретар комісії Мединська Мирослава Йосипівна 28.06.1964 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Беднарчук Мар’яна Григорівна 15.11.1999 «Батьківщина»
Член комісії Павлик Людмила Романівна 01.03.1969 «Батьківщина»
Член комісії Берніцька Василина Андріївна 08.02.1985 «Громадянська позиція»
Член комісії Манус Любов Олексіївна 24.05.1960 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Вага

Ганна Іванівна

22.12.1967 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Гриневич Григорій Павлович 10.06.1962 «Сила і Честь»
Член комісії Гриневич Орест Стефанович 22.07.1958 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Мілер Марія Іванівна 08.08.1999 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Чернюк Ірина Степанівна 24.01.1978 “ГОЛОС”
Член комісії Козлик Оксана Зіновіївна 08.08.1969 “ГОЛОС”
Член комісії Куцина Любов Михайлівна

 

09.07 1958 «НАШ КРАЙ»

 

Виборча дільния №460131. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.500-річчя с.Переволочна, 8, с.Переволочна, Буський р-н, Львівська обл., 80526

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Мисак Марія Степанівна 15.01.1959  «Сила і Честь»
Заступник голови комісії Мандибур Михайло Іванович 12.11.1984 “ГОЛОС”
Секретар комісії Боднарчук Надія Василівна 15.08.1962  «Європейська Солідарність»
Член комісії Триструга Богдан Володимирович 04. 03. 1986 «Свобода»
Член комісії Іваськів Мар’яна Василівна 15.12.1984  «Батьківщина»
Член комісії Мандибур Марія Юріївна 21.09.1988  «Батьківщина»
Член комісії Куса Марія Романівна 28.08.1997  «Громадянська позиція»
Член комісії Мельник Оксана Степанівна 28.07.1973  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Кирик Ірина Степанівна 15.04.1979  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Коваль Надія Євгенівна 15.04.1965  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Козел Ольга Миронівна 01.07.1980  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Дідух Ірина Стефанівна 03.01.1977 “ГОЛОС”
Член комісії Логін Стефанія Степанівна 01.06.1962  «ЗА МАЙБУТНЄ»
Член комісії Чапля Оксана Василівна 10.01 1982  «НАШ КРАЙ»

Виборча дільния №460132. Звичайна, середня, поштова адреса: вул.Шкільна, 128, с.Побужани, Буський р-н, Львівська обл., 80513

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові(за наявності)
Число,
місяць, рік народження(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Дацків Марія Володимирівна 27.06.1971 «Європейська Солідарність»
Заступник

голови комісії

Дячок Надія Маркіянівна 20.11.1981 «Сила і Честь»
Секретар голови Прокуда Галина Андріївна 20.11.1972 «Батьківщина»
Член комісії Гродзевич Ольга Михайлівна 08.10.1974 «Батьківщина»
Член комісії Наконечна Марія Ігорівна 24.06.1987 «Батьківщина»
Член комісії Томашівська Тетяна Вікторівна 24.07.1087 «Громадянська позиція»
Член комісії Гаєвська Марія Ярославівна 11.08.1993 «Європейська Солідарність»
Член комісії Бідюк Марія Володимирівна 27.12.1973 «Європейська Солідарність»
Член комісії Малкевич Надія Ярославівна 10.12.1994 «Народний Рух України»
Член комісії Середа Олеся Любомирівна 11. 01. 1987р. «Свобода»
Член комісії Залевська Надія Петрівна 24.02.1958 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Сковрінок Галина Іванівна 29.04.1970 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Павлушок Галина Михайлівна 27.05.1982 “ГОЛОС”
Член комісії Мішин Оксана Степанівна 19.09.1996 “ГОЛОС”
Член комісії Дацків Галина Миколаївна 12.10.1994 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Виборча дільния №460134. Звичайна, середня , поштова адреса: вул.Бродівська, 7, с.Соколівка, Буський р-н, Львівська обл., 80525

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові(за наявності)
Число,
місяць, рік народження(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Шах Марія Михайлівна 11.10.1957 «Сила і Честь»
Заступник голови комісії Паламар Ганна Михайлівна 29.09.1953 “ГОЛОС”
Секретар комісії Рибачок Ірина Ярославівна 21.06.1991 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Кіпран  Ірина Романівна 20.10.1994 «Батьківщина»
Член комісії Чехут Любов Володимирівна 03.10.2000 «Батьківщина»
Член комісії Гайвась Галина Василівна 17.06.1980 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Сіра Галина Ярославівна 16.02.1963 «Європейська Солідарність»
Член комісії Вербовий Андрій Володимирович 12.12.1970 «Свобода»
Член комісії Мамчур Ольга Миронівна 08.02.1972 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Левко Катерина Володимирівна 13.10.1957 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Старик Юлія Євгенівна 14.07.1954 “ГОЛОС”
Член комісії Леськів Петро Миронович 02.10.1980 «ЗА МАЙБУТНЄ»
Член комісії Поліковська Анастасія Іванівна 04.01 2001 «НАШ КРАЙ»

Виборча дільния №460135. Звичайна, мала, поштова адреса:
вул.Л. Українки, 40В, с.Соколя, Буський р-н, Львівська обл., 80510 (народний дім, фойє)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Гапій Марія Петрівна 14.11.1966 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Карашкевич Марія Михайлівна 26.03.1963 «Сила і Честь»
Секретар комісії Гринько Євгенія Михайлівна 18.08.1968 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Волошин Ірина Михайлівна 31.07.1990 «Батьківщина»
Член комісії Гринько Володимир Миколайович 07.09.1968 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Мехайлишин Галина-Ганна Миколаївна 04.10.1971р. Катарина Богдан Григорович
Член комісії Милінська Любов Іванівна 03.11.1970 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії  

Метельська Оксана Іванівна

 

05. 12. 1971р.

 

«Свобода»

Член комісії Мартинюк Марія Михайлівна 03.09.1973 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Гапій Любов Зіновіївна 14.07.1968 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Метельська Марія Петрівна 08.01.1981 «Українська Галицька Партія»

 

Член комісії Середніцька Галина Степанівна 11.11.1977 “ГОЛОС”

 

Член комісії Шикула Богданна Ярославівна 16.02.1966 “ГОЛОС”

 

Член комісії Грінка Оксана Петрівна 19.10.1984 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Виборча дільния №460136 Звичайна, мала, поштова адреса: вул.І. Франка, 283А, с.Волиця-Деревлянська, Буський р-н, Львівська обл., 80510 (народний дім ,вестибюль)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Бакун Марія Миколаївна 17.09.1962 «Сила і Честь»
Заступник голови комісії Сахаревич Роман Михайлович 22.09.1963 «СЛУГА НАРОДУ»
Секретар комісії Волошин Марія Михайлівна 24.08.1969 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Щур Ольга Зіновіївна 24.09.1971 «Батьківщина»
Член комісії Затхей Наталія Ярославівна 01.07.1974 «Батьківщина»
Член комісії Конц Роман Теодорович 30.11.1964 «Батьківщина»
Член комісії Тиха Галина Василівна

 

01.06.1982 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Гутий Степан Іванович 16. 01. 1965р. «Свобода»
Член комісії Вох Марія Володимирівна 14.09.1993 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Шипко Наталія Богданівна 08.07.1988 “ГОЛОС”

 

Член комісії Карашкевич Марія Михайлівна 17.02.1979 “ГОЛОС”

 

Член комісії Супрун Ганна Степанівна 06.12.1960 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Ференц Іванна Богданівна 09.07.1991 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Політило Галина Романівна 09.01 1971 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільния №460137. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Шевченка, 416А, с.Грабова, Буський р-н, Львівська обл., 80511 (народний дім, фойє)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Лукасевич Павло

Ількович

28.01.1972 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Семенович Марія Романівна 27.11.1967р. «Свобода»
Секретар комісії Дячок Тетяна Йосифівна 04.02.1988 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Бобуш Мирослав Миколайович 25.12.1946 «Батьківщина»
Член комісії Міцай Анна Миколаївна 25.04.1962 «Громадянська позиція»
Член комісії Політило Віктор Степанович 16.10.1971 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Круш Олександр Миколайович 19.03.1977 «Народний Рух України»
Член комісії Лукасевич Наталія Михайлівна 05.03.1977 «Сила і Честь»
Член комісії Кузьміна Ірена Ільківна 05.11.1961 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Дуган Оксана Андріївна 21.10.1965 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Семенів Оксана Василівна 12.04.1966 “ГОЛОС”

 

Член комісії Кицюк Ольга Володимирівна 14.04.1958 “ГОЛОС”

 

Член комісії Бобуш Марія Омелянівна 03.08.1954 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Томчук Галина Романівна 05.04.1976 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

Виборча дільния №460139. Звичайна, середня, поштова адреса: вул.Вузька, 1, с.Топорів, Буський р-н, Львівська обл., 80520 (народний дім, фойє)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Хшановська Ганна Василівна 11.12.1977 «Європейська Солідарність»

 

Заступник голови комісії Мушинська Світлана Володимирівна 15.03.1981 «Народний Рух України»
Секретар комісії Біжко Галина Йосипівна 08.05 1973 «НАШ КРАЙ»

 

Член комісії Чучман

Ірина Володимирівна

23.03.1963 «Батьківщина»

 

Член комісії Зеліско

Галина Михайлівна

07.06.1981 «Батьківщина»
Член комісії Паньків

Тетяна

Ярославівна

20.06.1989 «Батьківщина»
Член комісії Мороз Галина Мирославівна 17.10.1980 «Громадянська позиція»
Член комісії Зелізко Ірина Петрівна 02.09.1976 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Біжко Ольга Василівна 11. 08. 1993р. «Свобода»
Член комісії Дзендзелюк Богданна

Василівна

16.11.1976 «Сила і Честь»
Член комісії Вовк Ганна Григорівна 21.12.1969 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Вовк Ольга Степанівна 04.10.2001 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Перекрест Галина Петрівна 27.03.1982. “ГОЛОС”

 

Член комісії Петренко Леся Михайлівна 06.09.1973. “ГОЛОС”

 

Член комісії Батюк Катерина Романівна 24.06.1982 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Таланчук Галина Петрівна 04.11.1959 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Виборча дільния №460140. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Осичина, 661, с.Гута, Буський р-н, Львівська обл., 80520 (школа, актова зала)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Разік Ірина Леонтіївна 01.02.1973 «Європейська Солідарність»

 

Заступник голови комісії Каранець Людмила Ярославівна 22.05.1974 «Сила і Честь»
Секретар комісії Пелех Галина Дмитрівна 01.03.1967 «Батьківщина»
Член комісії Стужук Володимир Олександрович 17.08.1997 «Батьківщина»

 

Член комісії Фрашкевич Леся Миколаївна 06.11.1967 «Батьківщина»
Член комісії Жучковська Галина Петрівна 07.02. 1972 «Громадянська позиція»
Член комісії Смага Христина Володимирівна 06.04.1992 «Народний Рух України»
Член комісії Катарина Любов Павлівна 28.07.1962 «Свобода»
Член комісії Попович Віра Василівна 09.07.1968 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Михайлів Любов Ярославівна 03.06.1976 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Березяк Галина Михайлівна 29.05.1967 “ГОЛОС”

 

Член комісії Таланчук Марія Михайлівна 01.01.1970. “ГОЛОС”

 

Член комісії Таланчук Ольга Василівна 29.04.1980 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Вовк Світлана Петрівна 29.04.1971 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Виборча дільния №460141. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Ковальчуки, 679, с.Лісове, Буський р-н, Львівська обл., 80520 (бібліотека, читальна зала)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Чикальська Любов Богданівна 20.05.1971 «Сила і Честь»
Заступник голови комісії Таланчук Орися Ігорівна 06.04.1989 «Європейська Солідарність»

 

Секретар комісії Чикальська Світлана Степанівна 09.04.1978 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Сарабун Марія Іванівна 07.01.1957 «Батьківщина»

 

Член комісії Ковальчук Галина Володимирівна 09.08.1966 «Батьківщина»
Член комісії Сарабун Марія Михайлівна 13.08.1983 «Батьківщина»
Член комісії Зеліско Оксана Ярославівна

 

22.10.1983 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Сарабун Василь Ярославович 28.10.1979 «Народний Рух України»
Член комісії Лещишин Катерина Володимирівна 22.01.2020 «Свобода»
Член комісії Стефанюк Наталія Іванівна 02.06.1973 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Бішко Оксана Вікторівна 26.10.1991. “ГОЛОС”

 

Член комісії Горбач Леся Михайлівна 05.07.1964 “ГОЛОС”

 

Член комісії Білостоцька Олександра Ярославівна 19.02.1973 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Андрущак Сергій Степанович 18.02 1976 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільния №460142 Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Центральна, 1А, с.Тур’я, Буський р-н, Львівська обл., 80523 (сільська рада, сесійна зала)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Литвин Олег Петрович 26.07.1972 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Сай Віра Іванівна 06.06.1960 «Європейська Солідарність»

 

Секретар комісії Залужна Галина Кирилівна 29.01.1972 «Сила і Честь»
Член комісії Стирська Зіновія Степанівна 25.07.1966 «Батьківщина»

 

Член комісії Руцька Олександра Петрівна 23.02.1965 «Батьківщина»
Член комісії Лехів Євгенія Ярославівна 22.09.1963 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Шевчук Ганна Степанівна 22.01.1977 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Карпій Ігор Ярославович 19.08. 1972р. «Свобода»
Член комісії Карпій Галина Володимирівна 07.11.1980 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Білоус Ольга Іванівна 22.07.1994 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Андрухів Наталія Володимирівна 28.09.1989 “ГОЛОС”

 

Член комісії Ярміл Галина Іванівна 07.02.1970 “ГОЛОС”

 

Член комісії Савула Христина Степанівна 27.07.1993 «ЗА МАЙБУТНЄ»
Член комісії Ушкало Катерина михайлівна 16.04 1975 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільния №460143. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Центральна, 3А, с.Гутисько-Тур’янське, Буський р-н, Львівська обл., 80524 (народний дім, фойє)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Куць Лідія Михайлівна 30.11.1965 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Стирська Галина Михайлівна 08.04.1972 «СЛУГА НАРОДУ»
Секретар комісії Боднарчук Світлана Луківна 24.10.1976 «Сила і Честь»
Член комісії Пацалон Марія Зіновіївна 25.11.1983 «Батьківщина»

 

Член комісії Дяків Ганна Степанівна 17.09.1961 «Батьківщина»
Член комісії Олива Леся Михайлівна 10.01.1968 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Троцишин Ганна Петрівна 01.01.1970 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Костельний Юрій

Степанович

31. 03. 1975р.  «Свобода»
Член комісії Олійник Олександра Дмитрівна 16.07. 1973 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Смик Ольга Степанівна 03.07.1987 “ГОЛОС”

 

Член комісії Третяк Ганна Володимирівна 22.12.1991 “ГОЛОС”

 

Член комісії Шарабун Людмила Зеновіївна 22.09.1969 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Содомора Ігор Володимирович 16.09.1985 «ЗА МАЙБУТНЄ»
Член комісії Сосновська Марія Степанвна 18.11 1963 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільния №460145. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Центральна, 4, с.Чаниж, Буський р-н, Львівська обл., 80521 (сільська рада, сесійна зала)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Сусол Володимир Степанович 19.05.1966 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Дребота Ольга Йосипівна 31.10.1962 «Європейська Солідарність»

 

Секретар комісії Литвин Марія Йосипівна 10.02.1958 «ЗА МАЙБУТНЄ»
Член комісії Войтович Галина Омелянівна 16.12.1976 «Батьківщина»
Член комісії Шкраба Катерина Євгенівна 13.02.1971 «Батьківщина»
Член комісії Петренко Світлана Михайлівна 16.07.1967 «Громадянська позиція»
Член комісії Політило Галина Ігорівна 08.07.1987 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Березовська Марія Богданівна 17.07.1990 «Свобода»
Член комісії Куць Оксана Богданівна 27.10.1988 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Дібровська Христина Михайлівна 29.09.1993 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Сусол Ольга Романівна 21.04.1965 “ГОЛОС”

 

Член комісії Юматова Надія Богданівна 29.10.1971 “ГОЛОС”

 

Член комісії Теліпська Марія  Михайлівна 24.01.1988 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Роїк  Ольга Франківна 09.05 1966 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільния №460146 Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Центральна, 4, с.Стовпин, Буський р-н, Львівська обл., 80521 (школа, спортивна зала)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Смага Марія Володимирівна 19.11.1970 «Європейська Солідарність»

 

Заступник голови комісії Сосновський Іван Володимирович 15.05 1958 «НАШ КРАЙ»

 

Секретар комісії Чучман Галина Петрівна 02.01.1961 «Сила і Честь»
Член комісії Лисишак Наталія Романівна 13.11.1984 «Батьківщина»
Член комісії Давидовська Марія Семенівна 07.01.1957 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Каранець Світлана Михайлівна  

15.08.1974

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Березовськи Богдан Михайлович 08.08.1999 «Свобода»
Член комісії Гавор Ірина Василівна 01.10.1981 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Попович Ольга Степанівна 19.11.1964 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Туркацьо Зоряна Богданівна 14.06.1981 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

Виборча дільния №460147. Звичайна, середня, поштова адреса: вул.Шевченка, 221, с.Яблунівка, Буський р-н, Львівська обл., 80512 (народний дім, фойє)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Дячок Галина Володимирівна 06.01.1963 «Європейська Солідарність»

 

Заступник голови комісії Безкоровайник Ігор Олегович 16.02.1986 «Батьківщина»

 

Секретар комісії Левко Оксана Олегівна 02.03.1986 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Прокуда Наталія Петрівна 03.11.1986 «Батьківщина»
Член комісії Пилипчук Ярослав Петрович 10.09.1984 «Батьківщина»
Член комісії Заліско Марія Василівна 07.03.1991 Катарина Богдан Григорович
Член комісії Вовк Оксана

Іванівна

30.04.1993 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Вовк Марія Дмитрівна 21.09.1954 «Народний Рух України»
Член комісії Грабінська Марія Василівна 16. 07. 1970р. «Свобода»
Член комісії Чучман Галина Михайлівна 26.09.1992 «Сила і Честь»
Член комісії Прокуда Степан Ігорович 27.05.1987 Сліпець  Ростислав Степанович
Член комісії Левко Олена Ігорівна 04.10.1989 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Слющинський Юрій Михайлович 09.05.1991 “ГОЛОС”

 

Член комісії Деревянко Микола Петрович 07.10.1982 “ГОЛОС”

 

Член комісії Караськевич Ольга Миколаївна 26.08.1966 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Захаревич Олена Ігорівна 03.06.1993 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Виборча дільния №460148. Звичайна, мала, поштова адреса: вул.Львівська, 77, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500 (Комунальне некомерційне підприємство Буської районної ради “Буська центральна районна лікарня”)

Посада в ДВК Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження
(чч.мм.рррр)
Суб’єкт подання
Голова комісії Пасічник Назарій Богданович 10.10.1996 «Батьківщина»
Секретар комісії Новосад Ольга Омелянівна 17.04.1961 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Мартинович Наталія Володимирівна 26.11.1993 «Батьківщина»
Член комісії Пирка Василина Миколаївна 10.01.1992 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Олійник Володимир Петрович 09.12.1974 «Народний Рух України»
Член комісії Приступа Ірина Володимирівна 15.12.1974 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Качмар Ольга Михайлівна 13.05.1991 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Виборча дільниця № 460092. Звичайна, Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 50А, с.Боложинів, Буський р-н, Львівська обл., 80527

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

Суб’єкт подання
Голова комісії Карпій Тамара Анатоліївна 16.12.1955  «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

ЗЗаступник голови комісії Іванів Степан Олегович 23.12.2000 «СЛУГА НАРОДУ»
Секретар комісії Шуманська Лідія Мар′янівна 16.05.1985  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Литвин Надія Зиновіївна 27.09.1959  «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Підставська Любов Іванівна 26.10.1962  «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Туркало Оксана Миронівна 09.07.1976  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Грицак Любов Паньківна 18.05.1966  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Дацків Марія Володимирівна 18.04.1991  «Народний Рух України»
Член комісії Бербека Світлана Михайлівна 18.03.1975 «Свобода»
Член комісії Кашуба Тетяна Ярославівна 11.03.1985  «Сила і Честь»
ЧЧлен комісії Януш Назарій Мар’янович 21.09.1998  «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Боднарчук Марія Михайлівна 04.01.1974  

“ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Баб Галина Михайлівна 18.07.1984 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Андрусяк Ольга Петрівна 10.08.1973  «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

ЧЧлен комісії Козачок Ольга Михайлівна 03.02 1971  «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460093 Звичайна, Мала, поштова адреса: вул.Л.Українки, 38, с.Вербляни, Буський р-н, Львівська обл., 80527 Місцезнаходження:народний дім, к.1, 2

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

Суб’єкт подання
Голова комісії Чучман Марія Василівна 28.08.1984 Буська районна

«Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»

Заступник голови комісії Король Емілія Михайлівна 03.06.1959  «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Секретар комісії  

Луцик Віта Володимирівна

22.01.1999 “ГОЛОС”

 

Член комісії Боднарчук Ольга Ярославівна 12.08.1989  

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісії Чучман Алла Володимирівна 16.12.1980  «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Нарепеха Володимир Степанович 06.08.1993  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Діжак Наталія Мар′янівна 07.11.1984  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Діжак Мирослава Іванівна 05.03.1957  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Якубчинська Марія Андріївна 06.02.1995  «Народний Рух України»
Член комісії Куса Леся Ярославівна 18. 10. 1984  «Свобода»
Член комісії Колісник Оксана Василі 20.09.1964  «Сила і Честь»
Член комісії Бойко Катерина Ярославівна 22.03.1961  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Кохан Орися Анатоліївна 12.10.1982  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Кіндратів Оксана Володимирівна 29.10.1965 “ГОЛОС”

 

 

Виборча дільниця № 460094. Звичайна, Мала, поштова адреса: вул.Незалежності, 40, с.Чучмани, Буський р-н, Львівська обл., 80527. Місцезнаходження:народний дім, к.1, 2

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Красіцка Оксана Василівна 12.08.1973 «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Заступник голови комісії Клим Стефанія Степанівна 12.02.1969 “ГОЛОС”

 

Секрктар комісії Босак Ольга Василівна 15.10.1980 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Карашкевич Марія Романівна 17.06.1977  

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісії Литвин Емілія Франківна 25.11.1959 «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісії Окопна Ірина Богданівна 16.05.1990 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Іванів Романія Іванівна 09.11.1960 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Калиновська Христина Юріївна 23. 04. 2000 «Свобода»
Член комісії Петришин Ганна Володимирівна. 03.12.1962 «Сила і Честь»
Член комісії Окопний Ярослав Володимирович 21.04.1983 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Когут Мирослава Володимирівна 12.01.1986 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Турій Ірина Володимирівна 29.05.1982 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Яцків Надія Миронівна 29.11 1981 «НАШ КРАЙ»

 

Виборча дільниця № 460095. Звичайна, Велика, поштова адреса: вул.Київська, 13, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500. Місцезнаходження:спорткомплекс, к.3, 4

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Михайлюк Оксана Петрівна 14.12.1955 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Заступник голови комісі Грем Олександр Антонович 29.12.1967 «Народний Рух України»
Секретар комісі Кардаш Галина Миронівна 30.05.1977 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Матус Зоряна Милайлівна 12.08.1980 «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Член комісії Сень Галина Іванівна 28.02.1960 «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»
Член комісії Зільник Олександра Володимирівна 05.04.1958 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Томків Богдана Степанівна 03.09.1957 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Кузьма Марія Ярославівна 03. 08. 1967 «Свобода»
Член комісії Ковалишин Галина Теодорівна 15.10.1958 «Сила і Честь»
Член комісії Коляда Галина Іванівна 06.04.1965 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Ільків Ольга Миколаївна 01.03.1958 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Пенцак Марія Андріївна 26.01.1967 «Українська Галицька Партія»

 

ЧЧлен комісії Червінська Галина Йосифівна 29.08.1966 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Сервило Ірина Василівна 18.05.1981 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Гладан Юлія

Зіновіївна

28.05.1999 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

ЧЧлен комісії Сухаревич Наталія Зіновіївна 07.10 1969 «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460096. Звичайна, Велика, поштова адреса: вул.Шкільна, 26, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500. Місцезнаходження:музична школа, к.14, 15

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

ГГолова комісії Антонів Віра Іванівна 20.07.1958 «Українська Галицька Партія»

 

Заступник голови комісії Боцян Галина Степанівна 26.01.1964 «Європейська Солідарність»

 

Секретар комісії Блакита Леся Михайлівна 05.04.1969 «Батьківщина»
Член комісії Кошарецька Оксана Зіновіївна 24.06.1977 «Батьківщина»

 

Член комісії Чучман Ольга Степанівна 12.11.1970 «Батьківщина»
Член комісії Камінська Наталія Августівна 17.01.1983 «Громадянська позиція»
Член комісії Возняк Уляна Володимирівна 13.02.2001 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Майба Наталія Ігорівна 29.03.1959 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Букета Оксана Костянтинівна 23.06.1978 «Народний Рух України»
Член комісії Ільків Галина Іванівна 14. 03. 1956 «Свобода»
Член комісії Горбань Олександра Миколаївна 19.01.1973 «Сила і Честь»
ЧЧлен комісії Хамула Марія Іванівна 19.06.1988 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Вороновська Ірина Павлівна 28.09.1961 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Пелех Мирослава Станіславівна 13.03.1957 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Шишка Роман Стефанович 01.10.1944 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

ЧЧлен комісії Олива Тетяна Ярославівна 14.04 1980 «НАШ КРАЙ»

 

Виборча дільниця № 460097. Звичайна, Велика, поштова адреса: вул.Грушевського, 5, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500. Місцезнаходження:народний дім, к.23, 24

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Лизун Олександра Володимирівна 22.09.1957  «Батьківщина»
ЗЗаступник голови комісії Побігушка Наталія Григорівна 27.04.1972 “ГОЛОС”

 

Секретар комісії Грицай Оксана Михайлівна 26.06.1971  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Михалюк Людмила Ярославівна 25.08.1963  «Батьківщина»

 

Член комісії Добросинець Ірина Петрівна 18.02.1967  «Батьківщина»
Член комісії Куц Наталія Василівна 05.02.1953  «Громадянська позиція»
Член комісії Паньків Даниїла Тадеївна 21.05.1961  «Народний Рух України»
Член комісії Чигир Оксана Михайлівна 19. 08. 1963  «Свобода»
Член комісії Фалінський Руслан Йосифович 02.06.1989  «Сила і Честь»
Член комісії Кошарецька Марія Михайлівна 11.08.1992  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Медведко Іванна Василівна 11.06.1972  «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Кашицька Христина Василівна 07.09.1997 “ГОЛОС”

 

Член комісії Середа Богдана Богданівна 25.01.1984  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Олійник Зоряна Богданівна 15.02.1978  «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Вишньовська Надія Іванівна 14.10.1962  «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Член комісії Демчук Ірина Ярославівна 01.01 1978  «НАШ КРАЙ»

 

 

Виборча дільниця № 460098. Звичайна, Середня, поштова адреса: вул.Львівська, 6, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500. Місцезнаходження:міське комунальне підприємство, к.24, 26

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Тихоневич- Мазепа Наталія Олегівна 24.07.1986 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Піджарко Михайло Миколайович

 

16. 01. 1955р.

 

«Свобода»
ССекретар комісії Романюк Ніна Анатоліївна 29.05.1975 “ГОЛОС”

 

Член комісії Собашек Юлія Зіновіївна 02.10.1983 «Батьківщина»

 

Член комісії Чабан

Леся

Михайлівна

25.02.1975 «Батьківщина»
Член комісії Дідух Наталія Володимирівна 09.04.1984 «Громадянська позиція»
Член комісії Колосовська Любов Миколаївна 26.12.1978 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Возняк Наталія Василівна 16.10.1972 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Карвацька Галина Іванівна 03.11.1963 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Цьох

Петро

Васильович

06.09.1963 «Народний Рух України»
Член комісії Бучак Оксана Теодозіївна 04.07.1979 «Сила і Честь»
ЧЧлен комісії Гута Христина Володимирівна 09.07.1994 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Адамчук Надія Богданівна 31.08.1967 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Холодна Тетяна Валеріївна 31.01.1980 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Налисник Олеся Ігорівна

 

03.06.1968 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

ЧЧлен комісії Подайко Наталія Ростиславівна 17.01 1996 «НАШ КРАЙ»

 

Виборча дільниця № 46009. Звичайна, Мала, поштова адреса: вул.Шашкевича, 1, с.Гумниська, Буськийр-н, Львівськаобл., 80531. Місцезнаходження:школа, к.5, 6

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

ГГолова комісії Матвіїв Тетяна Юріївна 15.06.1957 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

ЗЗаступник голови комісії Яськів Андрій Зіновійович 30.10.1987 “ГОЛОС”

 

Секретар комісії Чучман Катерина Ярославівна 08.12.1968 «Батьківщина»
Член комісії Артемович Тетяна Володимирівна 24.12.1988 «Батьківщина»

 

Член комісії Кравець Сергій Миколайович 26.04.1966 «Батьківщина»
Член комісії Ференс Лілія Владиславівна 24.08.1972 «Громадянська позиція»
Член комісії Когут Ірина Степанівна 04.07.1990 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Домбровська Василина Ігорівна 11.01.2001 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Дзендзелюк Ірина Миронівна 12.05.1987 «Народний Рух України»
Член комісії Петришин Володимир Іванович 03.12.1962 «Сила і Честь»
ЧЧлен комісії Кошіль

Марта Тарасівна

11.07.1998 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Диба Володимир Михайлович 24.03.1972 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Іванів Ганна Омелянівна 29.06.1976 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Бойко Надія Богданівна 17.10 1990 «НАШ КРАЙ»

 

Виборча дільниця № 460100. Звичайна, Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 5, с.Заводське, Буський р-н, Львівська обл., 80522. Місцезнаходження:народний дім, к.2, 4

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Кузьмак Світлана Йосипівна 20.09.1964 «Сила і Честь»
Заступник голови комісії Забава Ольга Михайлівна 24.03.1979 «Батьківщина»
Секретар комісії Ковалишин Галина Михайлівна 03.05.1975 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Мацько Любов Миколаївна 19.03.1981 «Батьківщина»
Член комісії Мацько Любов Миколаївна 19.03.1981 «Громадянська позиція»
Член комісії Головата Марія Володимирівна 30.09.1976 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Добровська Оксана Павлівна 20.10.1982 «Народний Рух України»
Член комісії Вороновська Галина Петрівна

 

03. 08 1978р.

 

«Свобода»
Член комісії Козак Катерина Григорівна 27.01.1989 «СЛУГА НАРОДУ»
Член комісії Слєпець Любов Іванівна 28.02.1958 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Качор Оксана Миколаївна 18.09.1955 «Європейська Солідарність»

 

ЧЧлен комісії Кухар Катерина Петрівна 12.02.1988 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

ЧЧлен комісії Атаманчук  Мар’яна Петрівна 14.07 1981 «НАШ КРАЙ»

 

Виборча дільниця № 460104. Звичайна, Середня, поштова адреса: вул.Київська, 54, с.Кізлів, Буський р-н, Львівська обл., 80543. Місцезнаходження:школа, к.4, 5

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Блажівська

Марія Євстахівна

10.05.1969 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Дяків Олена Зіновіївна 10.10.1976 «Сила і Честь»
Секрктар комісії Ушкало Мирослава Юліанівна 06.09.1972 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Романів Ірина Володимирівна 02.06.1988 «Батьківщина»

 

Член комісії Голинський Богдан Зіновійович 03.07.1955 «Батьківщина»
Член комісії Дзюба Андрій Євгенович 04.12.1980 «Громадянська позиція»
Член комісії Лукач Назарій Юрійович 13.02.2000 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Мех Антоніна Любомирівна 08.09.1970 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Трофимлюк Ольга Зеновіївна 22.06.1969 «Народний Рух України»
Член комісії Кремінь Наталя Мирославівна 16. 10. 1985 «Свобода»
ЧЧлен комісії Котик Наталія Михайлівна 14.07.1981 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Котик Марія Михайлівна 02.09.1992 «СЛУГА НАРОДУ»
ЧЧлен комісії Романів Володимир Стефанович 06.02.1992 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Бойко Василь Ярославович 15.10.1985 “ГОЛОС”

 

ЧЧлен комісії Колосовська Оксана Петрівна 22.08.1987 «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

ЧЧлен комісії Любович Наталія Іванівна 17.09 1985 «НАШ КРАЙ»

 

Виборча дільниця № 460105. Звичайна, Мала, поштова адреса: вул.Шевченка, 66, с.Журатин, Буський р-н, Львівська обл., 80543. Місцезнаходження:школа, к.2, 4

Посада в ДВК Прізвище, ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,

місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

 

 

 

Суб’єкт подання

Голова комісії Петренко Ольга Миколаївна 10.05.1968 «Батьківщина»
Заступник голови комісії Дідух Ганна Володимирівна 23.06.1967 «СЛУГА НАРОДУ»
ССекретар комісії Горудько Віра Степанівна 12.08.1956 «Українська Галицька Партія»

 

Член комісії Свистун Ольга Михайлівна 19.05.1957 «Батьківщина»

 

Член комісії Сторожук Мар’яна Іванівна 30.04.1990 «Батьківщина»
Член комісії Момот Галина Ярославівна  

03.11.1972

«Європейська Солідарність»

 

Член комісії Цюпка Мар′яна Миколаївна 05.04.1998 «Європейська Солідарність»

 

Член комісії Момот Олександр Ігорович  

23.09.1994

«Європейська Солідарність»

 

Голова Буської міської ТВК Любов Фалінська

Секретар Буської міської ТВК Ольга Боднарчук

Поділитись у соцмережах:

Реклама: