Буська райдержадміністрація висловлює подяку підприємцям за допомогу

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

Нещодавно у Буській райдержадміністрації організували на базі Буського терцентру пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності для допомоги соціально незахищеним мешканцям, які опинилися в кризовій ситуації.

За словами першого заступника голови Буської РДА Богдана Гринишина, на допомогу відкликнулись підприємці з КР «ГАЛВЕТ» м.Буськ,  які організували передачу продуктів харчування:

– Висловлюємо подяку Ярославу Сисуну, Ользі Івановій, Христині Вараш та її сім’ї, Оксані Бозанкая. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців району. Поки  такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Щиро дякуємо за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Нагадаємо, що пункт збору розташований на базі Буського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: м.Буськ, вул.Грушевського, 11-а, тел.3-03-76

Поділитись у соцмережах: