Буська Станиця Пласту НСОУ провела свою першу акцію

Нещодавно в районному центрі Буську офіційно почала діяти станиця Буськ НСОУ Пласт. Перша акція буських пластунів була присвячена 101-ій річниці Листопадового Чину.

   Про це інформують у Буській райдержадміністрації.

   У 1918 році в період від четвертої до сьомої години ранку українці захопили владу у Львові й утворили Українську Державу – Західноукраїнську Народну Республіку (ЗУНР). Президентом держави став наш земляк – Є. Петрушевич.

  Пластуни реконструювали події битви на нічному алярмі: стріляли, відновлювали зв’язок між сотниками, а головне підняли український стяг біля міської ратуші.

   Після теренівки відбулось іменування юнаків в пластуни-прихильники. Це маленький, але дуже важливий пергий крок в їхньому пластовому житті.
  Участь у тереновій грі взяли також друзі – пластуни з Золочева та Нового Роздолу. Ввечері на ватрі – багато співали, бавились та обговорювали, що для кожного з нас пластова дружба.

   А перед початком акції усіх пластунів з 101-ю річницею ЗУНР привітала заступник голови Буської райдержадміністрації Тетяна Сай. Керівник відзначила важливість охоплення юнаків та юнок пластунським рухом, адже організація сприяє всебічному патріотичному вихованню та самовихованню української молоді, формується на засадах християнської моралі.

Поділитись у соцмережах:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*