Буська та Красненська громади готові співпрацювати з Центром адаптації тварин

Буський міський голова Ростислав Сліпець та Красненський селищний голова Роман Фурда зустрілися з представниками Благодійного фонду Бродівського центру адаптації тварин «СТЕП». Тема обговорення – проблема безпритульних тварин в громадах та шляхи її вирішення.

Представники влади підкреслили, що проблему бездомних тварин можна вирішити, підвищивши відповідальність людини. Адже, на її думку, саме людський фактор тут грає головну роль – люди заводять домашніх вихованців, але потім, зрозумівши, яка це відповідальність, виганяють  їх на вулицю.

За словами заступниці Благодійного фонду «СТЕП» Оксани Чорній, Бродівський центр адаптації тварин надає комплекс заходів, що передбачає стерилізацію тварин, налагодження системи чіпування, проведення широкої інформаційної кампанії, присвяченої правилам поводження з вихованцями, створення відділу обліку та реєстрації тварин. Крім того, на базі Центру створений притулок для тварин.

Результатом зустрічі стала домовленість – про співпрацю. Це дозволить створити умови для відлову та утримання безпритульних тварин (за кошти органів місцевого самоврядування), які будуть відповідати усім нормам Конвенції з захисту тварин.

Поділитись у соцмережах: