Буський водоканал не забруднює Західний Буг, – керівник підприємства Володимир Бучко

У Держекоінспекції Львівської області заявили, що Буське  підприємство водопровідно-каналізаційного господарства (ПВКГ) «продовжує наднормативний скид забруднюючих речовин у річці Західний Буг». Натомість у Буському ПВКГ запевняють, що значних перевищень допустимих норм немає.

За інформацією Держекоінспекції Львівської області, їхніми працівниками проведено позапланову перевірку виконання виданого припису Буським підприємством водопровідно-каналізаційного господарства (далі – Буське ПВКГ). В ході проведення цієї перевірки спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції було здійснено відбір проб зворотних вод, що скидаються з очисних споруд Буського ПВКГ у річку Західний Буг.

«За результатами проведених лабораторних досліджень виявлено, що Буським ПВКГ здійснюється наднормативний скид забруднюючих речовин, які встановлені у дозволі на спеціальне водокористування у річку Західний Буг, що призводить до її забруднення, а саме: виявлено перевищення по таких показниках: мінералізація (по сухому залишку), завислі речовини, амоній (у перерахунку на азот амонійний), нітрати, нітрити, біологічне споживання кисню (БСК) та залізо загальне», – інформують у пресслужбі Держекоінспекції у Львівській області.

Керівник Буського ПВКГ Володимир Бучко у коментарі Буському медіа порталі повідомив, що не бачив результатів аналізів, однак мав розмову з лабораторією, яка проводили дослідження, там запевнили, що перевищення мінімальні.

«У нас на даний момент йде капітальний ремонт очисних споруд. Вони поділені на дві частини: одна працює в старому режимі, а друга (нова) – проходить капітальний ремонт. Була перевірка екоінспекції, вони перевірили документи, відібрали аналіз води. Ніяких там суттєвих перевищень немає», – розповів Володимир Бучко.

Поділитись у соцмережах: