Буський район відвідав народний депутат України Ростислав Тістик

Сьогодні до Бущини вперше з робочим візитом завітав 26 –річний народний депутат України 9-скликання Ростислав Тістик. 

Минулоріч саме він на президентських та парламентських виборах став представником Володимира Зеленського у львівському регіоні, що дало йому можливість стати народний депутатом від політичної партії «Слуга народу».

В ході візиту народного депутата України супроводжували голова Буської РДА Олег Коваль і його перший заступник Богдан Гринишин.

Ростислав Тістик ознайомився із капітальним ремонтом приймального відділення КНП «Буська центральна районна лікарня»,  зустрівся з керівництвом установи, лікарями, які розповіли про роботу закладу охорони здоров’я. А також оглянув відремонтований апарат ШВЛ (штучної вентиляції легень), який районна лікарня отримала нещодавно за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

У розмові з місцевими журналістами народний депутат розповів, що метою робочих візитів в райони Львівщини є, в першу чергу, налагодити ділові стосунки, відшукати шляхи та напрямки співпраці між представниками найвищого законодавчого органу та різними представниками на місцях, а також конкретно визначити декілька основних, глобальних проблем сьогодення району та по можливості їх вирішити.

Надалі нардеп і керівництво РДА за круглим столом обговорили низку важливих питань для життєзабезпечення Буського  району. Порушувались найбільш актуальні та суспільно значимі теми:  ремонт доріг загального користування, проведення медичної та освітньої реформи, тощо.

Наступна поїздка народного депутата запланована на Жовківщину та Яворівщину.

ДОВІДКА:

Ростислав Ярославович Тістик родом з Перемишлянського району — український політик. Народний депутат України 9-го скликання. Тістик є волонтером ГО «Команда ЗЕ», представником команди Зеленського на Львівщині.

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року, № 111 у списку. На час виборів був безробітним та безпартійним, жив у Львові. 

Член Комітету ВРУ з питань бюджету. Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Чехією.

Поділитись у соцмережах: