Буський суд звільнив від покарання винуватця ДТП, у якій загинув хлопчик

Буський районний суд визнав винним, але звільнив від відбування покарання водія, що спричинив аварію, у якій загинув 6-річний хлопчик. Відповідний вирок суд прийняв наприкінці жовтня.

   Як йдеться у вироку, смертельна аварія трапилась 16 серпня 2019 року на трасі Київ-Чоп біля Буська. Водій Toyota Corolla здійснював обгін та на зустрічній смузі зіткнувся з авто Opel Vectra.

  Унаслідок цієї ДТП загинув 6-річний пасажир автомобіля Opel Vectra. Також правоохоронці повідомляли, що ще п’ятеро отримали тілесні ушкодження. Під час судового засідання водій Toyota Corolla визнав свою провину, заявив, що розкаюється та просив його суворо не карати. Він також запевнив, що відшкодував завдану шкоду батькам дитини.

  Суддя Ганна Шендрікова визнала водія Toyota Corolla винним у вчиненні ДТП, призначивши три роки тюрми, однак звільнила від відбування цього покарання, встановивши рік іспиткового терміну. Протягом цього часу чоловік має періодично з’являтись в уповноважений орган з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання чи роботи.

Поділитись у соцмережах:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*