«Вакцини є в достатній кількості, немає чомусь бажаючих», – Анна Міхневич

Заступник керівника КНП «Буська ЦРЛ» Анна Міхневич розкритикувала політичне звернення партії «Європейська Солідарність» про провалену кампанію з вакцинації населення.

На черговому засіданні Красненської селищної ради заступника керівника КНП «Буська ЦРЛ» обурила заява місцевої політичної партії «Європейська Солідарність» щодо проваленої кампанії з вакцинації населення.

«Половина звернення – брехня. Вакцини є в достатній кількості, немає лише бажаючих. Хто хоче вакцинуватись від COVID-19, зголошуйтесь. Це кожного особиста воля вакцинуватись. Наразі провакциновано близько 320 осіб, серед них – лікарі, депутати різних рівнів, громадські діячі, журналісти, представники органів місцевого самоврядування. Натомість, з представників фракції «Європейська Солідарність» на вакцинації не було жодних. Наша лікарня має достатньо вакцини, забезпечена засобами захисту, затримки з фінансуванням немає, зарплату персонал отримує вчасно», – зазначила Анна Міхневич.

Нагадаємо, що 1 березня на погоджувальній раді парламенту голова партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко розкритикував у жорстких висловах, назвавши вакцину «лайном», однак згодом закликав українців вакциновуватись.

В Україні триває кампанія по вакцинації населення препаратом, який створений компанією AstraZeneca та Оксфорським університетом і офіційно виробляється не лише в Індії, але й в Британії. Понад 20 європейських країн зараз використовують дану вакцину в кампанії вакцинації населення.

Поділитись у соцмережах: