Вихованці дитзакладу «Добре серце» переймають християнські істини

У лагідній приємній атмосфері, за грою, співом, переглядом мультфільмів на християнську тематику молодші вихованці дитячого будинку «Добре серце» разом з о. Володимиром Дмитрієвим (церква Введення в храм Пресвятої Богородиці м. Львова) переймають важливі християнські істини, проходять катихизацію, укріплюють зв’язок з нашим творцем.

  Одним з важливих подій такої проведеної роботи є Перша Сповідь та Урочисте Причастя. 10.10.2021 р. 9 вихованців дитячого будинку приступили до Першої Сповіді та Урочистого Причастя – це незабутня подія. Вперше довелося дітям аналізувати свої вчинки, щиро – щиро розповісти священику, покаятися перед Богом.

  Чемні й уважні були першопричасники під час Божественої Літургії. Усі діти відчували велич свята. Вітали дітей духовні наставники церкви, прихожани та начальник служби у справах дітей Золочівського району Бучко Наталя Романівна.

  Віримо, що у цих дитячих серцях завжди палатиме вогник великої святої Божої любові.

  Велика подяка духовним наставникам церкви, о. Володимиру, усім прихожанам, доброчинцям, молоді церкви та усім добрим людям за допомогу у проведені даного заходу.

Поділитись у соцмережах: