Водію, який в’їхав автомобілем у будівлю сільської ради, присудили штраф 10 тисяч

Горе-водія, який 13 березня 2021 року о 06 год. 35 хв. в селі Ожидів, керуючи автомобілем «Ford Sorpio» у стані алкогольного сп’яніння, здійснив наїзд на будівлю сільської ради, Буський районний суд оштрафував.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

За матеріалами справами, водій не вибрав безпечної швидкості, не врахував дорожньої обстановки, не впорався з керуванням, здійснивши наїзд на будівлю сільської ради, спричинивши механічні пошкодження автомобіля, чим порушив правила дорожнього руху України, вчинивши адміністративне правопорушення.

В судовому засіданні водій свою вину визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся та просив суд його суворо не карати.

Дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, суд постановив визнати водія винуватим у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 130, ст. 124 КУпАП та на підставі ч. 2 ст. 36 КУпАП накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 10 200 (десять тисяч двісті гривень 00 копійок) грн. в дохід держави із позбавленням його права керування транспортними засобами строком на один рік.

Окрім цього стягнути з нього на користь держави 454 грн. судового збору.

Поділитись у соцмережах: