Вчителям Бущини у зв’язку з карантином не будуть «урізати» зарплату

Декілька освітян району звернулись у нашу редакцією з проханням перевірити інформацію про те, що ніби вчителям у зв’язку з карантином почнуть нараховувати лише дві третини посадового окладу.

«Ми стривожені інформацією в Інтернеті, що гуляє. Хочемо знати правду», – звертаються освітяни.

Керівниця сектору освіти Буської РДА Галина Олійник розповіла, що бачила у соцмережах інформацію щодо ймовірного урізання зарплати вчителям, але запевнила, що це все неправда.

«Ця інформація, що гуляє в Інтернеті – це фейки. Ніякого «урізання» зарплати не відбувається. В.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій чітко наголосила, що всі педагоги під час карантину мають гарантовано отримати середню заробітну плату», – пояснила Галина Олійник.

Нагадаємо, в Україні зафіксовані випадки коли відділи освіти окремих РДА видають розпорядження щодо нарахування педагогічним працівникам коштів не в розмірі середньої місячної зарплати, а у розмірі двох третин від зарплати, навіть тим вчителям, які навчають дистанційно. У Міністерстві освіти і науки України відзначають, що це неприпустимо і на кожен такий випадок будуть реагувати. 

Поділитись у соцмережах: