«В депутати йду разом з командою, робота якої мені подобається», – Олексій Мащак

Часто ми живемо поруч з людьми, про яких мало знаємо, але десь чули про них від родичів, друзів, колег. Так можна сказати про лікаря-дерматовенеролога, косметолога приватного кабінету в Буській ЦРЛ, члена Української Асоціації Лікарів-Дерматовенерологів і Косметологів Олексія МАЩАКА.

Він народився у місті Буськ. До 1995 року проживав в місті Джанкой АР Крим, де його батько військовослужбовець проходив службу. Згодом родина повернулась до лелечого краю.

Навчався Олексій в Буській гімназії. Після закінчення навчання поступив у Львівський медичний інститут.

Каже, що спочатку хотів бути хірургом, бо спонукали його до цього фільми про лікарів, оточення. Та зрозумів, що стиль такої роботи важко поєднати із створенням власної сім’ї. Постав вибір: повна віддача роботі чи сім’я, що потребує уваги та піклування. Вирішив обрати роботу дерматовенеролога.

Пройшов інтернатуру  на базі Львівського ОКШВД та на кафедрі поліклінічної справи, сімейної медицини та дерматології, венерології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за спеціальністю «Дерматовенерологія». Отримав повну вищу освіту та здобув кваліфікацію лікар.

З 2013 року є членом Української Асоціації Лікарів-Дерматовенерологів і Косметологів.

Довгий час він не міг знайти собі роботи. Аби освоєнні знання не пропали, вирішив з власних заощаджень відкрити приватний кабінет, де професійні лікарі разом з Олексієм лікують шкірні, венеричні захворювання та проводять косметологічні процедури. Зізнається, що відкрити власний бізнес справа була не з легких. Папір тягне папір. З Божою допомогою та за підтримки місцевої влади вдалось за півроку відкрити приватний кабінет.

Зараз пройшовши шлях створення власного бізнесу, розуміє, що потрібно людям допомагати. На місцевих виборах балотується у депутати до Буської міської ради від політичної партії «Слуга народу».

– Можна багато чого обіцяти, але ми всі маємо розуміти одне: депутат не приймає одноосібне рішення , це колегіальний орган. Можна багато людям обіцяти, що відремонтують дороги, дитячі садки, але все залежить від того, хто як проголосує. Звичайно як спеціаліст у своєму напрямку, буду відстоювати інтереси галузі медицини в районі. Я знаю всі камені спотикання для розвитку бізнесу, бо  пройшов весь важкий шлях. Але я руки не опустив. В депутати йду разом з командою, робота якої мені подобається. Тут великої політики немає, є звичайні справи, які потрібно вирішувати. Не секрет, що є чимало випадків, коли в сім’ї чоловік йде балотуватись в депутати від однієї політичної партії, а його жінка – від іншої. Головне – прийти і працювати на результат. Нам тут жити та творити історію, – Олексій Мащак.

Поділитись у соцмережах: