В Україні посилюють карантин: які нові обмеження

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні прийняв рішення про посилення карантину в Україні через зростання кількості хворих на коронавірус. Обмеження діятимуть до 24 квітня.

Так, у зв’язку зі збільшенням випадків зараження коронавірусів, в уряді вирішили посилити карантинні заходи, введені до 24 квітня на всій території України.

Згідно з рішенням Кабміну, відтепер в Україні буде заборонено:

  • перебування в громадських місцях без одягненою маски або респіратора;
  • переміщення групою з більш ніж двох осіб, крім випадків службової необхідності і супроводу дітей;
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу дорослих;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності;
  • відвідування спортивних і дитячих майданчиків;
  • проведення всіх масових заходів, в яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування тощо.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов анонсував посилення карантинних заходів в Україні. Керівник МОЗ відзначав, що нові обмеження торкнуться транспорту, самоізоляції і обсервації українців.

Крім того, раніше в уряді дозволили роботу продуктових ринків в умовах карантину. Робота продуктових ринків дозволяється тільки за умови дотримання низки вимог.

Поділитись у соцмережах: