В Україні стартувала кампанія «Подякуй вчителю»

Українські професіонали дякують своїм вчителям. Міністерство освіти і науки України разом із фінським Проєктом «Навчаємось Разом» проводять кампанію «Подякуй вчителю», яка є завершальним етапом національної кампанії «Класний вчитель».

З самого початку метою проєкту була промоція українських вчителів як сучасних, компетентних, ерудованих і творчих педагогів, яких люблять учні, яким довіряють батьки та які вміють зацікавити дітей предметом, розкрити їхній потенціал і надихнути на подальші здобутки.

«Подякуй вчителю» – це логічне продовження цієї ініціативи, завданням якої є нагадати українцям про важливу роль, яку вчителі відіграють у подальшому розвитку учнів навіть у дорослому житті, через особистий досвід останніх. Організатори пропонують приєднатись до героїв відеоролику, та висловити вдячність своїм улюбленим педагогам, яким українці завдячують своїми успіхами.

До участі в кампанії було залучено представників різних професійних сфер: заступника Міністра освіти і науки з питань цифровізації Артура Селецького, телеведучої Наталії Мосейчук, дослідниці Антарктиди Марії Павловської, дитячої письменниці Тані Стус і Президента Федерації стронгмену України Сергія Конюшка.

Вони взяли участь у зйомці зворушливого відеоролика, в якому згадали про вчителів, які зіграли значущу роль у їх особистому та професійному становленні, висловили слова подяки та закликали зробити це українців. Відео опублікували на офіційних сторінках МОН і фінського Проєкту «Навчаємося разом» у Facebook під хештегом #ПодякуйВчителю. Також з героями відео було створено мотиваційні постери для просування кампанії у соцмережах.

Кампанію створено за підтримки фінського проєкту «Навчаємось Разом». Проєкт фінансується ЄС і співфінансується та впроваджується Міністерством закордонних справ Фінляндії.

Про проєкт:

Національна кампанія «Класний вчитель» реалізується за ініціативи Міністерства освіти і науки України та фінського проєкту підтримки реформи української школи «Навчаємося разом». 

Її метою є показати суспільству, як змінюються українська школа та вчителі, а також започаткувати ініціативу «Дякую вчителю».

В межах проєкту створено:

●        онлайн-опитування для учнів та їхніх батьків, за результатами якого було отримано портрет ідеального вчителя, як його бачать батьки та самі вчителі;

●        спецпроект з онлайн-виданням «Українська правда.Життя» про сучасні формати освіти та важливі компетентності педагогів, які вони мають застосовувати на практиці в Новій українській школі;

●        соціальний відеоролик, а також білборди з реальними українськими вчителями.

Поділитись у соцмережах: