Голова Буської райради звернувся до ОДА терміново дозволити маршрутне сполучення

Голова Буської районної ради Богдан Глова звернувся з листом до голови Львівської ОДА Максима Козицького щодо маршрутних перевезень, просить терміново дозволити маршрутне сполучення між населеними пунктами Буського району, зокрема сполучення з містом Львів, з дотриманням протиепідеміологічних заходів.

Подаємо текст листа Богдана ГЛОВИ до голови Львівської ОДА Максима КОЗИЦЬКОГО:

                        Щодо маршрутних перевезень  

Доводимо до Вашого відома, що до Буської районної ради звертаються сотні жителів Буського району щодо негайного відновлення маршрутного сполучення між населеними пунктами Буського району, зокрема з містом Львів (автобусами та електропоїздами). Оскільки велика кількість жителів нашого району працює в обласному центрі, то через неможливість доїхати до Львова люди масово втрачають роботу і просто позбавлені засобів для існування. Громадяни не мають чим виїхати з села, щоб купити лікарства. Така ситуація створює велику соціальну напругу. Депутати районної ради вже не знають що відповідати на звернення людей з населених пунктів, які вони представляють.

Кількість хворих на COVID-19 в Буському районі становить менше 10 людей, вилікувались 22, що дає право вважати ситуацію з пандемією в Буському районі не загрозливою та контрольованою.

На нашу думку, контролювати офіційні маршрутні перевезення щодо дотримання протиепідеміологічних заходів простіше, аніж нерегулярні спецрейси.

Оскільки районна рада не наділена правом вирішення зазначеного питання, враховуючи вищевикладене, просимо терміново дозволити маршрутне сполучення між населеними пунктами Буського району, зокрема сполучення з містом Львів, з дотриманням протиепідеміологічних заходів, прийнявши відповідне рішення на обласній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Львівській ОДА.

Окрім цього, просимо дозволити довезення медиків до медичних закладів з використанням автобусів відділу освіти РДА (так званих «школяриків»), що дозволено в сусідній Івано-Франківській області.

Сподіваємось на розуміння.

Голова Буської районної ради Богдан Глова

Нагадаємо, сьогодні обласна комісія ТЕБ і НС продовжила карантин у Львівській області до 19 червня.

Поділитись у соцмережах: