Голова Буської РДА звільнив двох заступників із старої команди

Новопризначений голова Буської РДА Олег Коваль погодив заяви на звільнення двох заступників колишнього голови  РДА Петра Мороза – Олега Ількова та Тетяни Сай.

Відповідні заяви були написані після призначення головою Буської РДА Олега Коваля. Так передбачає законодавство. 

У коментарі «Буському медіа порталу» голова РДА Олег Коваль зазначив, що кандидатами на посаду заступників розглядає депутата Буської районної ради Богдана Гринишина, що проживає у Бродівському районі та колишнього заступника Бібрського міського голови Ореста Шуліковського із Винників. 

Нагадаємо, Богдан Гринишин у квітні 2014 року очолював Буську РДА, згодом у листопаді 2014 року написав заяву про складання повноваження після обрання Президентом України Петра Порошенка. Богдан Гринишин обраний депутатом Буської райради від ВО «Свобода», керівник Буської районної організації ВО «Свобода».

Орест Шуліковський проживає у місті Винники, 1978 року народження, освіта вища. У січні 2019 року, як представник УКРОПу був обраний заступником Бібрського міського голови з фінансово-економічних питань. Працював помічником депутата Львівської обласної ради Володимира Кирилича від БПП “Солідарність”. До січня 2019 року був одним із керівником підприємства ТзОВ “Юлмаксбуд”. 

Поділитись у соцмережах: