Голова Буської РДА призначив собі радників

Радниками голови Буської райдержадміністрації на громадських засадах призначено колишнього заступника Бібрського міського голови Ореста Шуліковського із Винників та ексголову Буської РДА Богдана Гринишина.

Про це стало відомо з розпорядження голови Буської РДА від 24 січня 2020 року.

Основним завданням радників є сприяння голові районної державної адміністрації у здійсненні його повноважень. Відповідно до покладених завдань радники вносить пропозиції щодо визначення пріоритетних напрямів розвитку району у відповідній сфері та шляхів їх реалізації; готує аналітичні, інформаційні, довідкові матеріали.

Для виконання покладених завдань радники маають право запитувати та одержувати в установленому порядку необхідну інформацію, документи від посадових осіб та структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

Нагадаємо, Орест Шуліковський та Богдан Гринишин були запропоновані на посаду заступників голови РДА ще у грудні 2019 рік. Однак їх кандидатури ще досі у Львівській ОДА не погодили.

Відомо, що Орест Шуліковський проживає у місті Винники, 1978 року народження, освіта вища. У січні 2019 року, як представник УКРОПу був обраний заступником Бібрського міського голови з фінансово-економічних питань. Працював помічником депутата Львівської обласної ради Володимира Кирилича від БПП «Солідарність». До січня 2019 року був одним із керівником підприємства ТзОВ «Юлмаксбуд». 

Богдан Гринишин у квітні 2014 року очолював Буську РДА, згодом у листопаді 2014 року написав заяву про складання повноваження після обрання Президентом України Петра Порошенка. Богдан Гринишин обраний депутатом Буської райради від ВО «Свобода», керівник Буської районної організації ВО «Свобода».

Поділитись у соцмережах: