Голову Буської РДА затримали правоохоронці

Ймовірно, що за вирішення земельного питання посадовець вимагав неправомірну вигоду, але не у грошовому вигляді, а талонами на пальне. Так інформують в управлінні стратегічних розслідувань у Львівській області.

Як інформують, сьогодні, 4 листопада, оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури затримали голову однієї з районних державних адміністрацій регіону.

«За вирішення питання щодо зміни цільового призначення земельних ділянок посадовець вимагав 21 тисячу гривень неправомірної вигоди. Однак, у подальшому забажав отримати хабар не у грошовому вигляді, а талонами на пальне – 1000 літрів дизпалива.

У службовому кабінеті голови РДА правоохоронці вилучили талони на пальне, які він отримав у якості хабара.

Наразі посадова особа затримана у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу», – йдеться у повідомленні.

Наразі у Буській РДА не дають коментарів, але зазначають, що не виключено, що голову РДА могли підставити недоброзичливці. 

Поділитись у соцмережах: