Громада Бущини вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні

У шосту річницю трагічних подій на київському Майдані, біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, що біля Буської міської ради, зібралися сотні бущан, керівники районної та міської ради, працівники бюджетних установ, воїни АТО, представники патріотичних громадських організацій, аби разом помолитися за українських Героїв, запалити свічки пам’яті, покласти квіти, згадати ці буремні лютневі дні 2014 року, коли мільйони українців вийшли на майдани, аби захистити своє право на Свободу, гідне життя, європейське майбутнє для себе та своїх дітей.

Панахиду провів настоятель місцевого храму Св.Апостолів Петра і Павла отець Петро Салабай.

Квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні поклали голова райдержадміністрації Олег Коваль, голова районної ради Богдан Глова, міський голова Буська Ростислав Сліпець, учасники Революції Гідності, міщани.

Також корзина квітів лягла й до могили Ольги Бурої у селі Ріпнів – однієї з Небесної сотні, Героя України. Це найвище звання з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Ользі було присвоєно посмертно 21 листопада 2014 року Президентом України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності.

У сесійному залі районної ради продовжився захід. Слово про буремні події 2014 року мали заступник голови Буської районної ради Роман Фурда, учасник АТО, волонтер Сергій Бондаренко та інші.

Варто відзначити, що перед початком поминальної акції учні шкіл пов’язали на кущах та деревах біля пам’ятного знака паперових ангеликів, які символізують мирних розстріляних людей.

Поділитись у соцмережах: