Депутати Буської райради планують підтримати Резолюцію учасників мітингу протесту на захист трудових і соціально-економічних прав людини праці

Завтра, на позачерговій сесії Буської районної ради, депутати Буської районної ради планують підтримали Резолюцію учасників мітингу протесту на захист трудових і соціально-економічних прав людини праці, що була оголошена у місті Львові 30 січня 2020 року.

Подаємо текст Резолюції: 

Ми – учасники акції протесту, представники профспілкових організацій висловлюємо обурення трудових колективів підприємств, установ і організацій Львівщини у зв’язку з економічними і соціальними псевдореформами нового Уряду, які проводяться поспіхом і без належного громадського обговорення. Ми обрали народних депутатів Верховної Ради для того, щоб вони сприяли стабілізації економіки розвитку держави, збереженню та зростанню соціальних стандартів для КОЖНОГО громадянина України! Натомість, у Верховній Раді за останні три місяці зареєстровано 11 законопроектів, прийняття яких повністю знищить соціально-правову і трудову складові держави.

28 грудня 2019 року Кабінет Міністрів України вніс до Верховної Ради України проект Закону “Про працю” (реєстр. №2708). ВКАЗАНИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ МАТИМЕ КАТАСТРОФІЧНІ НАСЛІДКИ ДЛЯ людей праці, оскільки він направлений на захист інтересів олігархів і транснаціональних корпорацій та спрямований проти працівників і профспілок, а держава від регулювання трудових відносин самоусувається. Від імені 300 тисяч членів профспілок Львівщини та в інтересах усіх 17 млн. працездатних громадян України заявляємо: Про рішучий протест і виступаємо проти прийняття антисоціальних та антинародних проектів законів!

Ми – учасники мітингу, Засуджуємо ганебні , антинародні дії чинної влади, що несуть велику загрозу людині праці та незалежності нашої держави і Вимагаємо від Президента, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України не допустити прийняття законів, які звужують трудові права людини праці й обмежують права та гарантії профспілок, ігнорують норми Конституції України, Європейського і світового міжнародного права, яке було ратифіковано в Україні.

Ми проти:

1. Скасування: – державної гарантії на мінімальну заробітну плату на рівні не нижче прожиткового мінімуму;

– індексації заробітної плати;

– заборони залучати до роботи в нічний час жінок з дітьми віком до трьох

років;

захисту працівників з інвалідністю;

– заборони на звільнення одиноких жінок з дітьми віком до 14 років або дитиною з інвалідністю.

  1. Надання виключного права роботодавцеві на безпідставні, необґрунтовані та немотивовані звільнення працівників і скорочення щотижневого дводенного відпочинку.

Закликаємо усіх народних депутатів, а особливо від Львівщини: Не допустити прийняття у Верховній Раді антисоціальних законів, які можуть зруйнувати усі шляхи побудови соціальної, демократичної держави в Україні!

Вимагаємо від всіх гілок влади суворо дотримуватись норм Конституції України та норм європейського і світового права! Звертаємося до всіх трудових колективів,профспілкових та всіх громадських організацій підтримати наші вимоги і спільно захистити права громадян на гідну працю і участь в профспілках для захисту прав працівників та скерувати свої протестні звернення до Президента,

Кабінету Міністрів і Верховної Ради України! Не даймо зруйнувати нашу державу, а трудову людину позбавити законних трудових прав! Захистимо наші права разом! В єдності – наша сила!

Поділитись у соцмережах: