Депутати Буської райради підтримали заяву щодо неприпустимості призначення адвоката Януковича на керівну посаду в ДБР

Сьогодні на позачерговій сесії Буської районної ради депутати підтримали заяву щодо неприпустимості призначення адвоката Януковича на керівну посаду в ДБР.

«Ми, депутати Буської районної ради схвильовані свавіллям Державного (точніше антидержавного) Бюро Розслідувань.

Призначення адвоката Януковича Бабікова на посаду першого заступника директора ДБР недопустимо, з огляду на його конфлікт інтересів у справах Майдану. Показово, що конкурс у якому переміг Бабіков, мав усі ознаки бутафорного.

Більше того, родини Небесної Сотні спільно з депутатами Верховної Ради України не пропустили до ДБР, чим брутально порушили закон і Конституцію України.

Родини Небесної сотні, «Європейська Солідарність» та представники громадськості учасники Євромайдану вимагають:

  • Скасування конкурсу про призначення Першим заступником Голови ДБР О.Бабікова та проведення нового конкурсу за участі представників громадських рухів, які опікуються справами постраждалих на Майдані.
  • Забезпечення неупередженого розслідування справ щодо злочинів здійснених проти учасників Революції Гідності, з обов’язковим щомісячним публічним звітом про перехід розслідувань.
  • Недопущення включення до списків обміну осіб, які підозрюються у вчиненні злочинів під час Революції Гідності», – йдеться у заяві.
Поділитись у соцмережах: