Депутати Красненської селищної ради стурбовані станом обласних та державних доріг на території громади

Під час IX сесія Красненської селищної ради депутати розглянули електронну петиція, яка набрала на сайті ради достатню кількість голосів, звернувшись до голови Львівської обласної державної адміністрації М. Козицького та начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області О.Берези щодо ремонтів аварійних ділянок доріг на території Красненської територіальної громади. Подаємо текст звернення:

  Ми, депутати Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області поділяємо стурбованість жителів населених пунктів Красненської селищної територіальної громади щодо стану доріг державного, обласного та районного значення, які з’єднують населені пункти Красненської територіальної громади і перебувають у вкрай незадовільному стані, та просимо Львівську обласну держадміністрацію організувати ремонт аварійних ділянок на автомобільних дорогах районного значення, які перебувають в підпорядкуванні Львівської ОДА, а саме:
– Новосілки – Красне С140208 на ділянці через смт. Красне по вул. Симоненка до с. Куткір та повороту до с. Безброди, а також провести ремонт аварійно-небезпечного мосту на даній дорозі в с. Куткір;
Буськ – Журатин – Безброди С140203 на ділянці через с. Безброди до виїзду на дорогу Новосілки – Красне С140208;
Красне – Чемеринці С140206 надзвичайно аварійна ділянка через село Скнилів до с. Бортків та пошкоджені перила мосту в с. Мармузовичі;
Задвір’я – Балучин С140207, зокрема міст в с. Полтва;
Красне-Утішків С140211;
– Чучмани-Сторонибаби С140216 в с. Сторонибаби декілька ділянок з глибокими вибоїнами;
– Сторонибаби – Красне С140217, яка з’єднує дороги Чучмани – Сторонибаби С140216 та Красне – Утішків С140211 протяжністю 1 км.
– Ожидів-Петричі С140244 включаючи міст через річку Західний Буг.
 Окрім цього просимо Службу автомобільних доріг у Львівській області організувати ремонт дороги державного значення Т1806 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни, а саме надзвичайно аварійної ділянки від смт. Красне до с. Русилів, яка стає практично непроїзною для легкових автомобілів.
Сподіваємось на підтримку та розуміння.
Поділитись у соцмережах: