Депутати фракції «ЄС» у Буській міській раді стурбовані станом доріг після снігопадів

Депутати фракції “Європейська Солідарность” Буської міської ради схвильовані ситуацією, яка виникла на дорогах Буської громади після сильних снігопадів, а саме незадовільно забезпечений, а подекуди взагалі відсутній проїзд автомобільними дорогами місцевого значення. Тому ситуація, яка виникла на дорогах після сильних снігопадів, не повинна повторитися в майбутньому.

Депутати звернулись до Буського міського голови Ростислава Сліпця, аби створити робочу групу (координаційну раду) з розроблення дорожньої карти щодо координації дій всіх підрозділів виконавчої влади, які відповідальні за безперешкодний проїзд автошляхами Буської територіальної громади в екстремальних ситуаціях, передусім в складних погодних умовах;  розробити чітку логістику Буської ТГ із залученням (доріг державного, місцевого, обласного значення) відповідальних структур та з укладенням цивільно-правових угод з фермерами для очищення перешкодженого проїзду автошляхами в складних погодних умовах; комунікація з виконавчими органами обласного та державного значення, щодо очищення проїзду автошляхів та скерування техніки для організації правильного процесу; розробити план залучення підрядних організацій для робіт в екстремальних умовах, а також запросити на засідання комісії ЖКГ керівників ТзОВ/ДРОГБУД, ПП “НАРА”, Радехівський ДЕД та керівників з якими укладені угоди про обслуговування доріг місцевого значення, для заслуховування звіту, щодо стану обслуговування доріг Буської територіальної громади.

Подаємо текст звернення:

Депутати фракції “ЄС” у Буській міській раді схвильовані ситуацією, яка виникла на дорогах Буської ОТГ після сильних снігопадів, яка не повинна повторитися в майбутньому.

Протягом 10.02.2021-17.02.2021 мешканцями Буської ОТГ активно обговорювалася ситуація зі станом доріг Бужчини , які вкрай незадовільно очищалися від снігу , а подекуди взагалі був відсутній проїзд автомобільними дорогами місцевого значення.

Сніг, звісно ж, розтане, транспортний колапс мине, проте, за відсутності чіткого алгоритму дій, у разі виникнення подібних погодних умов, комунальна служба та дорожники і надалі не справлятимуться. Ситуація, яка виникла на дорогах Буської ОТГ після сильних снігопадів, не повинна повторитися в майбутньому. Наразі в діях відповідальних структур відсутня чітка логістика, а тому й снігоочисна техніка відповідальних суб»єктів за обслуговування автомобільних доріг використовується неефективно.

Важливо забезпечити проїзд автошляхами місцевого значення , але для виконання цього завдання необхідна техніку, яка мусила б прибирати дороги місцевого значення. Мешканці віддалених сіл мусили самі розчищати дороги, оскільки ніхто так не прийшов їм на допомогу. У майбутньому варто правильно організувати цей процес.

На Львівщині працює чимало організацій, які надають послуги з розчищання доріг. Варто звернутися і до Служби автомобільних доріг та розробити план залучення підрядних організацій до виконання робіт у екстремальних умовах. Тоді б техніка, яка призначена для розчищення доріг місцевого значення, забезпечила б там лад.

Хочемо подякувати депутатам Буської міської ради , підприємцям, фермерам і всім , хто долучився до прибирання та розчищення доріг від снігу.

Тому, ми з колегами, як вихід – бачимо напрацювання для всіх органів, відповідальних за обслуговування та забезпечення належного стану доріг “дорожньої карти” координування та логістики в екстрених ситуаціях.

Поділитись у соцмережах: