Дерев’яну церкву св.Онуфрія в Буську планують реставрувати

На реставрацію дерев’яної церкви св.Онуфрія планують виділити 1 млн.грн., згідно обласної програми «Охорона, збереження і популяризація історико-культурної спадщини у Львівській області 2021-2025 рр».

Таку суму виділити на засіданні бюджетної комісії Львівської облради вдалось посприяти уродженцю Бущини, депутату Львівської обласної ради Олександру Тіщенку.

«Реставрація дерев’яної церкви св.Онуфрія як пам’ятки національного значення 17 століття має на меті не тільки зберегти форми, а й передати дух традицій тих далеких часів, коли вона створювалася. Церква потребує дбайливого ставлення і своєчасного догляду, тому на чисельні прохання громади відстоював на засіданні бюджетної комісії Львівської облради виділення коштів на реставрацію», – повідомив у коментарі Буському медіа порталу депутат Львівської обласної ради Олександр Тіщенко.

Нагадаємо, церква Св.Онуфрія збудовано в 1680 р. Вона розташована в мальовничому місці на Волянах. При церкві 1864 р. з’явилась оригінальна каплиця, її споруджено в дуплі тисячолітнього дуба, який в обхваті мав 6 метрів.

Поділитись у соцмережах: