Ексзаступниця голови РДА очолить ГО «ФУНДАЦІЯ ЖІНОЧА РАДА»

Колишня заступниця голови Буської РДА Тетяна Сай створює в районі жіночу громадську організацію «ФУНДАЦІЯ ЖІНОЧА РАДА», до якої запрошує усіх жінок активно долучатись.

На днях відбулись установчі збори представників організації, після яких було подано документи для державної реєстрації громадської організації.

«Наша головна мета діяльності,розповідає голова організації Тетяна Сай,це сприяння формуванню демократичного, правового, громадянського суспільства, об’єднання жінок, жінок-спеціалістів, жінок, що займаються підприємницькою діяльністю та соціально відповідальних громадян для сприяння розвитку жіночого, молодіжного та дитячого потенціалу взагалі, та кожної особистості зокрема; сприяння досягненню ґендерної рівності, покращенню статусу жінок у суспільстві, сприяння розвитку інтелектуального, творчого, громадянського, духовного та фізичного потенціалу жінок, молоді та дітей, людей з особливими потребами, вираженню та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, освітніх, національно патріотичних  екологічних інтересів членів Організації».

До жіночої організації вже висловила бажання вступити керівниця відділу освіти Буської РДА Галина Олійник.

Нагадаємо, Тетяна Сай з 1 лютого 2018 року до 31 грудня 2019 року працювала заступницею голови Буської РДА, яка курувала у районі питання гуманітарної сфери: галузі культури, освіти, медицини, соціального захисту, зайнятості, пенсійного забезпечення тощо. Народилася та проживає у Буську. Має дві вищі освіти. У 1997 році закінчила Тернопільську академію народного господарства (спеціальність-економіка підприємництва, кваліфікація-економіст-правознавець), 2007 р. – Львівський національний університет ім.Івана Франка (спеціальність-правознавство, кваліфікація-юрист). Стаж державної служби більше 20 років. Раніше працювала начальницею Буського районного управління юстиції.

Поділитись у соцмережах: