Заклади освіти Бущини змінюються на краще

Вчора з робочою поїздкою Буський район відвідав директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска.

Перше куди завітав новопризначений керівник освіти – у сектор освіти, де його завідувачка Галина Олійник розповіла про фінансування, реалії й перспективи освітньої районної галузі в цілому й Нової української школи та інклюзивно-ресурсного центру. Згодом у приміщенні Буської РДА голова Олег Коваль ознайомив гостя з важливими питаннями діяльності району та його майбутнім функціонуванням.

Опісля відвідали Буську ДЮСШ (директор Богдан Пасічник), де  оглянули спортивний комплекс, а в ньому: стадіон, футбольні поля, одне з яких – із штучним покриттям, басейн, тренажерні споруди, що слугують юним і дорослим спортовцям, жителям міста й сіл для утвердження здорового способу життя.  

Побували і в НВК «Андріївська ЗОШ 1-ІІІ ступенів» (директор Павло Теодоровський), де ведеться капітальний ремонт приміщень.

Предметом уваги Олега Паски став районний дитячий будинок «Добре серце» (директор Володимир Пристач), зацікавленість умовами проживання й виховання дітей у дитячому будинку.  

Директор департаменту зазначив, що приємно вражений, як заклади освіти Буського району продовжують роботу щодо поліпшення умов навчання. Робота цілеспрямована та направлена  тільки на розвиток. 

Голова Буської РДА Олег Коваль розповів, що на Бущині тривають роботи з реконструкції у школах, дошкільних закладах та ремонтуються пришкільні майданчики.

Варто відзначити, що наприкінці квітня сектор освіти та науки Буської РДА отримав ключі від двох нових шкільних автобусів. Автобуси марки «АТАМАН» були закуплені в рамках Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного (45%), обласного (25%) та місцевого бюджетів (30%) на умовах співфінансування.

А згодом у травні освітяни закладів загальної середньої освіти І-ІІ та І-ІІІ ст. згідно поданих замовлень отримали на суму 2 млн 280 тис 456 грн. різноманітну комп’ютерну техніку. А саме:

принтери кольорові багатофункціональні (26 шт.),

проектори довгофокусні фірми «EPSON» (5 шт.),

комп’ютерні класи (7+1 формат ноутбук) – 6 шт, 

комп’ютерні класи (10+1) – 5 шт.

мультимедійні панелі – 3 шт.

Окрім цього, приміщення освітніх закладів прикрасили нові меблі: столи учнівські одно- та двомісні, столи письмові, стільці, книжкові шафи і шафи для одягу, пенали зі скляними дверками, універсальні стінки, столи для їдалень, вішалки і тумбочки. Всього придбано меблів на суму 1 млн 700 тис грн. Вони вже розставлені у відновлених приміщеннях і чекають на учнів, адже деякі школи вже розпочали планові ремонтні роботи. 

Такі цінні оновлення отримали серед шкіл І-ІІ ст. Соколівська, Боложинівська, Гумниська, Кізлівська, Кутівська, Куткірська, Новосілківська, Переволочнянська, Полоницька школи, а серед шкіл І-ІІІ ст.─ Буська гімназія, Буська ЗОШ №2, Красненська ЗОШ №2, Олеська, Ожидівська, Андріївська, Заводська, Новомилятинська, Побужанська, Сторонибабська, Топорівська і Тур’янська школи.

Поділитись у соцмережах: