Заступник Буського міського голови Олег Коваль приступив до роботи

Майже півроку тривала процедура проходження спеціальної перевірки Олега Коваля для служби в органах місцевого самоврядування. Ексголова Буської РДА був обраний депутатами Буської міської ради 10 грудня 2020 року.

Національне агентство запобігання корупції є одним із 10 державних органів, що здійснюють спеціальну перевірку осіб, які претендують на високі посади. У межах спецперевірки НАЗК перевіряє: наявність відомостей про претендента на посаду в Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (так званий «Реєстр корупціонерів»); достовірність відомостей, зазначених особою у декларації за минулий рік.

До таких, зокрема, відносяться посади: заступників міських, сільських, селищних голів; заступників голів районних, районних в містах рад; секретарів міських, сільських, селищних рад.

Після проведення всіх процедур до виконання своїх функціональних обов’язків заступника Буського міського голови  Олег Коваль приступив у п’ятницю, 14 травня 2021 року.

Про це Буський медіа портал проінформував міський голова Ростислав Сліпець.

Нагадаємо, Коваль Олег Васильович, народився 04 липня 1975 року в селі Заводське  Буського району. У 1990 році закінчив Заводську неповну середню школу з відзнакою, у 1994 році – Львівський автодорожний технікум з відзнакою за спеціальністю «технік-механік», у 1999 році – Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «інженер-економіст», у 2020 році – Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, ступінь вищої освіти «магістр», спеціальність «публічне управління та адміністрування».

З 2004 по 2010 рр. –  займався підприємницькою діяльністю.

З 2010 по 2019 рр. –  працював на посаді Заводського сільського голови.

З 2019 по листопад 2020 рр. – голова Буської районної державної адміністрації.

Проживає в селі Заводське Золочівського (колишнього Буського) району. Одружений, виховує сина та доньку.

Громадська робота:

З 2005 по 2010 роки – Депутат Буської районної ради V демократичного скликання.

Поділитись у соцмережах: