Захищати Батьківщину – священний обов’язок кожного

В рамках відзначення шостої річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Небесної Сотні у Буському РДБ «Добре серце» проведено лінійку «Небесна Сотня у наших серцях».

Вихованці на чолі з директором Володимиром Пристачем та вихователями закладу побували на патріотичній акції в Буську. Юні патріоти схилили голови та помолилися біля стели Небесної Сотні, запалили свічку пам’яті, а згодом стали учасниками захоплюючого уроку мужності і звитяги у класі – музеї військово-патріотичного виховання, який створено в приміщенні гімназії ім. Є. Петрушевича громадською організацією «Побратими України» на чолі з учасниками бойових дій АТО Олександром Мошонкіним та Ігорем Гензою.

Дякуючи їм вихованці «Доброго серця» ознайомились і навіть потримали у своїх руках зразки зброї військового спорядження і засобів захисту українських воїнів, що ведуть бойові дії проти російських агресорів.

На завершення пролунали тричі голосне і дружнє: «Дякуємо!» воїнам учасникам АТО за їх подвиг і благородну працю з військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

Поділитись у соцмережах: