Золочівська районна рада виплатить незаконно звільненій особі майже 85 тис грн

Колишня заступниця голови Бродівської районної ради Віра Підгрушна, що була звільнена незаконно, пройшла всі судові тяганини і добилась справедливості.

  Розпорядження про виділення коштів Підгрушній В.С. видав голова Золочівської РДА В.Маркевич.

   «Збільшити  Золочівській районній раді по загальному фонду районного бюджету бюджетні призначення в сумі 81000 (вісімдесят одна тисяча) гривень на відшкодування Львівському обласному центру зайнятості допомоги по безробіттю, виплачену Підгрушній В.С., за рахунок зменшення бюджетних призначень передбачених районній раді на «Програму розвитку позитивного іміджу Золочівського району на 2021 рік», – йдеться у розпорядженні №295 від 08.11.2021 року.

  Нагадаємо, 9 квітня 2020 року на позачерговій ХXXVI сесії Бродівської районної ради VII скликання депутати своїм голосуванням звільнили з посади заступницю голови райради Віру Підгрушну.

   Питання «Про дострокове припинення повноважень без припинення повноважень депутата районної ради та звільнення з посади заступника голови Бродівської районної ради VII скликання  Підгрушної Віри Семенівни» було внесено уже під час засідання сесії за депутатською ініціативою та пропозицією голови Бродівської районної ради Євгена Шведа.

  На вимогу окремих депутатів пояснити причини відсторонення заступниці В.Підгрушної з посади, голова райради зазначив: «Це – виконання посадових обов’язків, це – трудова дисципліна, це – взаємовідносини».

  Потім відбулося таємне голосування з цього питання. Деякі депутати, не бажаючи брати участі у вирішенні, образно кажучи, чужої долі, залишили сесію ще допочатку голосування про відсторонення з роботи В.Підгрушної, інші – не брали участі в таємному голосуванні. Відтак, із 22-ох депутатів, які проголосували таємно, лишень один був проти. До речі, розгляд цього питання і таємне голосування відбулося за відсутності Віри Підгрушної, яка залишила засідання сесії з причини стану її здоров’я у той час.

  У свою чергу Віра Підгрушна, в коментарях про причини її усунення з посади, сказала, що це, однозначно, політична «розправа» і про якесь невиконання посадових обов’язків, як казав Євген Швед, не може бути й мови, а тим більше – про дисципліну. Жінка подала до суду, де було доказано незаконність її звільнення.

Поділитись у соцмережах: