З Красного – на Чорноморське та Азовське побережжя без пересадок

АТ «Укрзалізниця» готується до літніх пасажирських перевезень. Відтак, в період з 11 червня по 11 вересня 2021 р. призначається новий потяг №186 Львів – Бердянськ, який курсуватиме щоденно через станцію Красне.

Відправлення зі ст. Красне о 11:41 і прибуття в Бердянськ о 13:00, зворотньо зі ст. Бердянськ відправлення о 15:05 і прибуття на ст. Красне о 14:55 год.. Вартість квитка становитиме 200-240 грн. (залежно від дня тижня). Потяг курсуватиме спільно з вагонами до Новоолексіївки, якими теж пасажири можуть дістатися ст. Якимівка (з пересадкою на автобус до курортного селища Кирилівка та інших поселень на березі моря) чи до ст. Новоолексіївка (зі зручною підлаштованою пересадкою на електричку чи автобус до Генічеська або ж Арбатської Стрілки).

Також варто нагадати, що у напрямку Чорного моря влітку на щоденній основі курсуватимуть потяги №110 Львів – Херсон, №26 Рахів – Львів – Одеса, які мають зупинку по ст. Красне. Окрім того, наразі Укрзалізниця працює над новими літніми додатковими маршрутами, а також розглядає можливості встановлення зупинки по ст. Красне тим пасажирським потягам, які на даний час прослідують її без зупинки.

Поділитись у соцмережах: