Конкурс від Ореста Кавецького на підтримку збірної України з футболу

Напередодні Чемпіонату Європи з футболу Євро-2020 новообраний голова Золочівської районної ради, активний громадський діяч та благодійник Орест Кавецький оголосив про проведення конкурсу на спортивну тематику – Онлайн чемпіонату з футбольного фрістайлу.

   Футбольний фрістайл – це мистецтво жонглювання м’ячем, виконання різних трюків під час цього, використовуючи різні частини тіла. Проте, на цьому чемпіонаті складність прийомів жонглювання не має значення, головне – ваше бажання перемогти.

  Мета чемпіонату: підтримка нашої національної збірної України на Євро-2020, а також промоція здорового способу життя та інтересу до спорту серед різних верств населення.

   Чемпіонат триватиме з 7 червня по 11 липня 2021 року включно.

  Учасники поділятимуться на 5 (п’ять) територіальних груп:

 1. Бродівський район.
 2. Буський район.
 3. Золочівський район.
 4. Кам’янка-Буський район.
 5. Радехівський район.

ПРАВИЛА:

 1. В онлайн чемпіонаті можуть брати участь жителі населених пунктів колишніх вищеперелічених районів, незалежно від віку та статі. Приналежність до територіальної групи визначатиметься населеним пунктом, де проживає учасник.
 2. Потрібно відзняти відеоролик, у якому учасник жонглює м’ячем. Відео не повинне бути коротшим, ніж 30 секунд. УВАГА!!! На початку або наприкінці відеоролика учасник особисто повинен озвучити фразу: “Відео для онлайн чемпіонату Ореста Кавецького”. Дана умова має бути виконана з метою недопущення до чемпіонату недобросовісних учасників, які можуть використати чужі відео. Дозволяється оприлюднення відеороликів лише з одним учасником. Колективні відео (від 2-х учасників і більше) не будуть затверджуватися адміністрацією!
 3. Необхідно розмістити відзняте відео у групі “Ініціативи Ореста Кавецького” www.facebook.com/groups/okavetskyi. В описі вказати наступні дані учасника: прізвище та ім’я, вік, рід занять, населений пункт та громаду.
 4. За результатами змагання буде визначено 5 (п’ять) переможців – по одному з кожної територіальної групи, які наберуть найбільшу кількість “вподобайок” під своїми роликами.Переможці отримають від Ореста Кавецького призи – по одному офіційному м’ячу Євро-2020 – Adidas Uniforia Pro (Official match ball). Всі призи будуть закуплені за власний кошт ініціатора Онлайн чемпіонату. 

Зверніть увагу!!! Голосувати “вподобайками” можна ВИКЛЮЧНО у Facebook-групі “Ініціативи Ореста Кавецького”!!!

 1. Учасник чемпіонату може популяризувати (зокрема поширювати у соціальних мережах тощо) своє відео для отримання додаткових голосів підтримки.

ОСНОВНІ ОБМЕЖЕННЯ:

 1. Учасниками чемпіонату не можуть бути професійні футболісти (такі, що грали у Вищій, Прем’єр, Першій та Другій лігах чемпіонату України), актори, жонглери, тощо.
 2. Накручування “вподобайок” ботами (несправжніми користувачами соцмережі) та ботофермами заборонено! Адміністрація залишає за собою право виключити такого учасника зі змагального процесу.
Поділитись у соцмережах: