Красненська громада придбала новий шкільний автобус

У Красненську територіальну громаду приїхав шкільний автобус із Черкас – його купили за гроші селищного бюджету, що були виділені наприкінці червня депутатами селищної ради за ініціативи селищного голови Романа Фурди.

   Новий шкільний автобус марки АТАМАN 2019 року випуску розрахований на 32 посадочних місця, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки тощо. Щоб доставити новий «школярик» до Красненської громади, водій подолав майже 700 км. Вартість автобуса складає 1 млн. 950 тис.грн

  Оглянули транспортний засіб селищний голова Роман Фурда, його заступники Андрій Лащук та Ігор Шульга, секретар виконкому Богдан Глова та в.о. начальника відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Христина Швед.

  «Придбання нового шкільного автобуса для дітей громади – це ще один крок для досягнення поставленого пріоритетного завдання – забезпечення рівного доступу до якісних освітніх послуг громади», – зауважив селищний голова Роман Фурда.

  Окрім придбаного автобуса, за кошти селищного бюджету, в рамках співфінансування «область-громада», у понеділок, 4 жовтня Красненська громада від Львівської ОДА отримає ще один новий шкільний автобус.

  Отож, незабаром учнів до шкіл Красненської громади будуть підвозити п’ять шкільних автобуси.

Поділитись у соцмережах: