Красненська селищна ТВК утворила три територіальні виборчі округи

Красненська селищна територіальна виборча комісія утворила три (3) територіальні виборчі округи з перших місцевих виборів депутатів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області 25 жовтня 2020 року.

Номер територіального виборчого округу Опис меж територіального виборчого округу Орієнтовна кількість виборців
1 Бортківська с/р:

460527 с.Бортків

460528 с.Скнилів

460529 с.Мала Вільшанка

Андріївська с/р:

460087 с.Мармузовичі,

460088 с.Острівчик-Пильний

460089 с.Петричі

Сторонибабська с/р:

460138 с.Сторонибаби

Утішківська с/р:

460144 с.Утішків

4151
2 Красненська селищна рада:

460106: смт Красне – вул.Бічна В.Стуса, вул.Бічна Л.Українки, вул.Бічна Нова, вул.Бічна Пригородна, вул.Бічна Пророка Іллі, вул.Бічна Симоненка, вул.Бічна Шевченка, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Г.Сковороди, вул.Данила Галицького, вул.Джерельна, вул.Дорошенка, вул.Драгоманова, вул.Електрична, вул.Зелена, вул.Золочівська, вул.І.Крип’якевича, вул.І.Мазепи, вул.І.Нечуя-Левицького, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Куткірська, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.Над Лугом, вул.Надбережна, вул.Нова, вул.Острівецька, вул.Підлісся, вул.Підрічна, вул.П.Мирного, вул.Пригородна, вул.Пророка Іллі, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Свенціцкого, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Тиктора, вул.Тракт Глинянський, вул.Червоної Калини, вул.Шевченка, вул.Яворницького

460107: смт Красне – вул.Бічна В.Стефаника, вул.Бічна Залізнична, вул.Бічна І.Франка, вул.Бічна Польова, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Відродження, вул.В.Стефаника, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Галицький проїзд, вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.Засядька, вул.Здолбунівський парк, вул.Золотий Лан, вул.І.Франка, вул.Колесси, вул.Крушельницької, вул.Л.Мартовича, вул.Низова, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Сагайдачного, вул.Тернопільський парк, вул.Тесленка, вул.Черемшини, вул.Ярослава Мудрого

 

460108 смт Красне – вул.Бічна Миру, вул.В.Івасюка, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Злуки, вул.Куліша, вул.Л.Курбаса, вул.Маковея, вул.Миколайчука, вул.Миру, вул.М.Хвильового, вул.О.Кобилянської, вул.Петрушевича, вул.Пилипа Орлика, вул.Сонячна, вул.С.Тудора, вул.Федьковича, вул.Шашкевича, вул.16 Липня, вул.22 Січня, вул.50-річчя Воз’єднання

 

460109 смт Красне – вул.Гайдамацька, вул.Гонти, вул.Молодіжна, вул.Попова, вул.Шкільна

 

5013
3 Балучинська с/р:

460090 с.Балучин

460091 с.Русилів

Задвір’янська с/р:

460101 с.Задвір’я

460102 с.Полоничі

460103 с.Богданівка

Куткірська с/р:

460116 с.Куткір

460117 с.Безброди

460118 с.Острів

Полтвівська с/р:

460133 с.Полтва

4402

Поділитись у соцмережах:

Реклама: