Красненська селищна територіальна виборча комісія утворила склад ДВК

Красненська селищна територіальна виборча комісія утворила та сформувала склад дільничних виборчих комісій постановою №31 від 8 жовтня 2020 року. 

Виборча дільниця № 460087 звичайна,Середня, Місцезнаходження: вул.Центральна, 82, с.Мармузовичі, Буський р-н, Львівська обл., 80563

ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1

 

Братейко Ірина Романівна Голова ДВК 29.12.1996 Українська Галицька Партія
2 Бужович Оксана Василівна Заступник голови ДВК 26.03.1965 Сила і Честь
3 Смолінська Юлія Володимирівна Секретар ДВК 11.06.1983 ВО «Батьківщина»
4 Кіп Оксана Григорівна Член ДВК 05.07.1989  

НАШ КРАЙ

 

5 Дідух Світлана Василівна Член ДВК 26.02.1990 Громадянська позиція
6 Теодоровська Оксана Іванівна Член ДВК 02.01.1969 ВО «Батьківщина»
7 Дідух Віталій Петрович Член ДВК 14.06.1988 Слуга народу
8 Ужинцева Катерина Андріївна Член ДВК 31.08.1992 Слуга народу
9 Дмитраш Ольга Михайлівна Член ДВК 01.02.1967 Європейська Солідарність
10 Кучма Оксана Михайлівна Член ДВК 05.07.1973 Європейська Солідарність
11 Колтун Віра Степанівна Член ДВК 24.05.1971 Європейська Солідарність
12 Ней Любов Богданівна Член ДВК 23.06.1976 Фурда Роман Ярославович
13 Колтиш Оксана Петрівна Член ДВК 05.04.1984 ГОЛОС
14 Машляк Оксана Григорівна Член ДВК 09.06.1965 ВО «Свобода»
15 Пронишин Юлія Богданівна Член ДВК 29.03.1987 За майбутнє

Виборча дільниця № 460088 звичайна,Мала, Місцезнаходження: вул.Центральна, 634, с.Острівчик-Пильний, Буський р-н, Львівська обл., 80563

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Бриковська Галина Богданівна Голова ДВК 18.07.1983 ВО «Батьківщина»
2 Ковтик Зоряна Михайлівна Заступник голови ДВК 30.01.1984 СЛУГА НАРОДУ
3 Токар Оксана Орестівна Секретар ДВК 21.07.1963 Сила і Честь
4 Вельган Мар’яна Романівна Член ДВК 17.02.1992 ЗА МАЙБУТНЄ
5 Ференц Ольга Ярославівна Член ДВК 20.07.1980 Українська Галицька Партія
6 Безкоровайна Богдана Григорівна Член ДВК 04.09.1997 ВО «Свобода»
7 Мірошник Ганна Миколаївна Член ДВК 09.06.1970 ГОЛОС
8 Балуцька Надія Миронівна Член ДВК 16.05.1971 Європейська Солідарність
9 Момот Ігор Володимирович Член ДВК 01.04.1972 Європейська Солідарність
10 Ференц Надія Орестівна Член ДВК  

25.05.1972

Європейська Солідарність
11 Дідух Михайло Петрович Член ДВК 20.11.1982 СЛУГА НАРОДУ
12 Руда Орися Василівна Член ДВК 29.06.1963 ВО «Батьківщина»
13 Іванців Наталя Михайлівна Член ДВК 14.05.1991 НАШ КРАЙ

 

Виборча дільниця № 460089 звичайна,Середня,

Місцезнаходження: вул.Зелена, 452, с.Петричі, Буський р-н, Львівська обл., 80563

ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Сокур Надія Михайлівна Голова ДВК 19.07.1962 Європейська Солідарність
2 Козловська Анна Зіновіївна Заступник голови ДВК 04.11.1983 Сила і Честь
3 Ференц Ольга Василівна Секретар ДВК 30.01.1963 ГОЛОС
4 Адамович Ірина Михайлівна Член ДВК 13.06.1985 Громадянська позиція
5 Маслянка Ольга Ярославівна Член ДВК 21.04.1979 ВО «Батьківщина»
6 Кибало Ольга Іванівна Член ДВК 13.03.1967 ВО «Батьківщина»
7 Башко Юрій Миколайович Член ДВК 01.05.1981 СЛУГА НАРОДУ
8 Застріжна Євгенія Ярославівна Член ДВК 19.02.1976 СЛУГА НАРОДУ
9 Кравець Любов Михайлівна Член ДВК 16.05.1964 Європейська Солідарність
10 Гулка Зоряна Василівна Член ДВК 06.10.1998 Європейська Солідарність
11 Смик Ірина Андріївна Член ДВК 17.03.1996 ВО «Свобода»
12 Папка Іванна Любомирівна Член ДВК 06.07.1982 Українська Галицька Партія
13 Застріжна Тетяна Богданівна Член ДВК 07.04.1985 ЗА МАЙБУТНЄ

 

Виборча дільниця № 460090 звичайна,Мала, Місцезнаходження: вул.Головна, 37, с.Балучин, Буський р-н, Львівська обл., 80565

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Застріжна Любов Степанівна Голова ДВК 24.08.1955 Сила і Честь
2 Рачкевич Уляна Зіновіївна Заступник голови ДВК 20.03.1985 ЗА МАЙБУТНЄ
3 Лотоцька Любов Петрівна Секретар ДВК 07.01.2000 ВО «Батьківщина»
4 Загруш Дмитро Богданович Член ДВК 14.04.1972 ВО «Батьківщина»
5 Прокопович Юрій Степанович Член ДВК 18.09.1982 ВО «Свобода»
6 Порохнявець Оксана Анатоліївна Член ДВК 13.12.1984 Громадянська позиція
7 Шевчук Світлана Василівна Член ДВК 24.06.1956 СЛУГА НАРОДУ
8 Цюман Марія Володимирівна Член ДВК 18.01.1962 Європейська Солідарність
9 Нагуляк Ольга Василівна Член ДВК 23.09.1968 СЛУГА НАРОДУ
10 Трач Любов Василівна Член ДВК 09.02.1960 Європейська Солідарність
11 Худзяк Світлана Едуардівна Член ДВК 21.08.1965 Європейська Солідарність
12 Форнальчик Ірина Володимирівна Член ДВК 17.05.1981 Фурда Роман Ярославович

 

Виборча дільниця № 460091 звичайна,Малий зал. Місцезнаходження: вул.Сонячна, 3, с.Русилів, Буський р-н, Львівська обл., 80565

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Пітух Ганна Василівна Голова ДВК 17.10.1967 ВО «Батьківщина»
2 Соколовська Олена Юріївна Заступник голови ДВК 25.03.2000 Європейська Солідарність
3 Юськевич Христина Андріївна Секретар ДВК 21.04.1997 НАШ КРАЙ
4 Городницька Тетяна Романівна Член ДВК 23.05.1987 Європейська Солідарність
5 Бойчук Марта Богданівна Член ДВК 24.10.1989 Фурда Роман Ярославович
6 Шевців Михайло Іванович Член ДВК 21.01.1952 Громадянська позиція
7 Братейко Оксана Петрівна Член ДВК 13.12.1963 Сила і Честь
8 Тарасенко Марія Василівна Член ДВК 26.10.1985 ВО «Батьківщина»
9

 

Гачкевич Леся Ігорівна Член ДВК 02.11.1990 ВО «Свобода»
10 Порохнявець Наталія Романівна Член ДВК 15.10.1990 ЗА МАЙБУТНЄ
11 Січак Ірина Харитонівна Член ДВК 29.09.1968 СЛУГА НАРОДУ
12 Тур Христина Андріївна Член ДВК 25.04.1993 Європейська Солідарність
13 Коковська Оксана Богданівна Член ДВК 12.09.1969 СЛУГА НАРОДУ

Виборча дільниця № 460101 звичайна,Середня, Місцезнаходження: вул.Героїв Майдану, 38, с.Задвір’я, Буський р-н, Львівська обл., 80552

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Максимів Мар’яна Антонівна Голова ДВК 11.12.1992 СЛУГА НАРОДУ
2 Гойчук Олеся Волдимирівна Заступник голови ДВК 09.08.1984 Європейська Солідарність
3 Пецух Анна

Михайлівна

Секретар ДВК 04.11.1956 Сила і Честь
4 Мандзювата Уляна Євгенівна Член ДВК

 

01.09.1965 Європейська Солідарність
5 Пелех Олег Орестович Член ДВК 14.06.1988 ЗА МАЙБУТНЄ
6 Антонів Іван Васильович Член ДВК 07.07.1997 НАШ КРАЙ
7 Баран Анна Олексіївна Член ДВК 19.04.1958 СЛУГА НАРОДУ
8 Петучка Ірина Іванівна Член ДВК 20.03.1978 ГОЛОС
9 Кавецька Тетяна Андріївна Член ДВК 04.04.1989 ВО «Батьківщина»
10 Басараб Анна Зіновіївна Член ДВК 27.04.1962 ВО «Свобода»
11 Крайовська Марія Романівна Член ДВК 13.05.1985 Європейська Солідарність
12 Яськів Володимир Євгенович Член ДВК

 

04.08.1984 ВО «Батьківщина»

Виборча дільниця № 460102 звичайна,Мала, Місцезнаходження: вул.50-річчя Воз’єднання, 5, с.Полоничі, Буський р-н, Львівська обл., 80553

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Ковпак Христина

Ігорівна

Голова ДВК 27.10.1993 СЛУГА НАРОДУ
2 Кравчук Уляна Андріївна Заступник голови ДВК 20.01.1998 ЗА МАЙБУТНЄ
3 Остафій Галина Павлівна Секретар ДВК

 

20.02.1968 ВО «Батьківщина»
4 Струтинська Галина Володимирівна Член ДВК

 

01.01.1985 Сила і Честь
5 Сенечко Ірина Степанівна Член ДВК 23.07.1982 НАШ КРАЙ
6 Кіпіш Світлана Євгенівна Член ДВК 06.11.1974 ВО «Батьківщина»
7 Колтун Оксана Михайлівна Член ДВК 04.11.1981 Громадянська позиція
8 Войтович Галина Євгенівна Член ДВК 29.04.1985 СЛУГА НАРОДУ
         
9 Мазур Ольга Орестівна Член ДВК 15.08.1996 Європейська Солідарність
10 Мазур Андрій Романович Член ДВК 01.01.1988 Європейська Солідарність
11 Москва Лілія Орестівна Член ДВК 21.08.1998 Європейська Солідарність

 

Виборча дільниця № 460103 звичайна,Мала, Місцезнаходження: вул.І.Франка, 24, с.Богданівка, Буський р-н, Львівська обл., 80552

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Атаманчук Надія Євгенівна Голова ДВК 09.06.1957 ВО «Батьківщина»
2 Пелех Галина Іванівна Заступник голови ДВК 16.12.1960 ЗА МАЙБУТНЄ
3 Путила Галина Василівна Секретар ДВК 16.07.1987 СЛУГА НАРОДУ
4 Базилюк Марія Петрівна Член ДВК 27.03.1958 Українська Галицька Партія
5 Яйко Ірина Маркіянівна Член ДВК 21.05.1991 Європейська Солідарність
6 Капина Катерина Василівна Член ДВК 27.10.1993 СЛУГА НАРОДУ
7 Базилюк Оксана Михайлівна Член ДВК 19.10.1976 Європейська Солідарність
8 Гуславська Галина Михайлівна Член ДВК 14.07.1986 ВО «Свобода»
9 Антонів Наталія Іванівна Член ДВК 06.06.1975 НАШ КРАЙ
10 Паньків Мирослава Романівна Член ДВК 21.04.1977 Європейська Солідарність
11 Василенко Володимир В’ячеславович Член ДВК 02.11.2001 Сила і Честь
12 Струтинська Ганна Сидорівна Член ДВК 09.02.1962 ВО «Батьківщина»

Виборча дільниця № 460106. звичайна,Велика, Місцезнаходження: вул.Золочівська, 5, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Рибачок Марія Іванівна Голова ДВК 26.03.1986 СЛУГА НАРОДУ
2 Савчук Степанія Іванівна Заступник ДВК 13.05.1956 Європейська Солідарність
3 Грипа Наталія Богданівна Секретар ДВК 30.04.1978 ВО «Батьківщина»
4 Котловський Роман Романович Член ДВК 20.05.1982 ГОЛОС
5 Гошовська Ольга Михайлівна Член ДВК 10.12.1958 Сила і Честь
6 Крокіс Мар’яна Мар’янівна Член ДВК 25.07.1985 ВО «Свобода»
7 Чіпак Наталія Богданівна Член ДВК 16.02.1982 Громадянська позиція
8 Рибак Юлія Юріївна Член ДВК 05.05.1986 Фурда Роман Ярославович
9 Гутовська Даниїла Анатоліївна Член ДВК 16.03.1956 Кичурчак Євген Михайлович
10 Жеребна Марія Євгенівна Член ДВК 04.12.1954 Європейська Солідарність
11 Кожушина Галина Йосипівна Член ДВК 12.09.1960 ВО «Батьківщина»
12 Сумик Мирослава Миколаївна Член ДВК 03.10.1958 Українська Галицька партія
13 Монастирська Наталія Михайлівна Член ДВК 16.04.1963 НАШ КРАЙ
14 Діжак Ольга Ярославівна Член ДВК 03.04.1968 ЗА МАЙБУТНЄ
15 Бородуліна Ольга Романівна Член ДВК 30.10.1962 СЛУГА НАРОДУ
16 Кук Ольга Ігорівна Член ДВК 30.05.1977 Опозиційна платформа «За життя»
17 Процик Марія Степанівна Член ДВК 01.01.1956 Опозиційна платформа «За життя»
18 Горбач Оксана Юріївна Член ДВК 29.09.1984 Європейська Солідарність

 

Виборча дільниця № 460107 звичайна,середня Місцезнаходження: вул.І.Франка, 24, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Біла Олександра-Марія Миколаївна Голова ДВК 04.12.1990 ЗА МАЙБУТНЄ
2 Сукач Надія Василівна Заступник голови ДВК 12.11.1958 Кичурчак Євген Михайлович
3 Вольська Ірина Петрівна Секретар ДВК 19.04.1994 СЛУГА НАРОДУ
4 Глова Марія Данилівна Член ДВК 07.04.1956 ВО «Батьківщина»
5 Семенів Роман Григорович Член ДВК 20.06.1954 НАШ КРАЙ
6 Котловська Галина Степанівна Член ДВК 15.02.1986 ГОЛОС
7 Майба Тетяна Іванівна Член ДВК 09.10.1981 Європейська Солідарність
8 Чайковська Зоряна Богданівна Член ДВК 30.08.1992 Європейська Солідарність
9 Нагірна Надія Казимирівна Член ДВК 02.03.1954 ВО «Свобода»
10 Вольська Софія Василівна Член ДВК 27.07.1955 Сила і Честь
11 Пітух Оксана Володимирівна Член ДВК 30.03.1964 Громадянська позиція
12 Глова Володимир Федорович Член ДВК 15.03.1954 ВО «Батьківщина»
13 Морозов Владислав Олегович Член ДВК 10.05.2000 Європейська Солідарність
14 Іванів Марія Йосифівна Член ДВК 01.01.1948 Українська Галицька партія
15 Андрійчак Ганна Андріївна Член ДВК 25.09.1951 СЛУГА НАРОДУ

 

Виборча дільниця № 460108 звичайна,Середня, Місцезнаходження: вул.Заводська, 12, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Куровська Ольга Адамівна Голова ДВК 24.07.1969 Європейська Солідарність
2 Бундз Ольга Михайлівна Заступник голови ДВК 06.06.1980 СЛУГА НАРОДУ
3 Тудай Ірина Володимирівна Секретар ДВК 11.09.1986 ВО «Свобода»
4 Николайчук Світлана Михайлівна Член ДВК 02.11.1974 ВО «Батьківщина»
5 Заєць Ігор Ярославович Член ДВК 16.01.1984 ВО «Батьківщина»
6 Гонтар Надія Ігорівна Член ДВК 19.06.1984 СЛУГА НАРОДУ
7 Боднар Ігор Ярославович Член ДВК 06.09.1974 Сила і Честь
8 Миськів Світлана Володимирівна Член ДВК 13.08.1994 ЗА МАЙБУТНЄ
9 Скарбек Руслана Миколаївна Член ДВК 22.05.1978 Європейська Солідарність
10 Коваль Віра Ігорівна Член ДВК 16.02.1965 Європейська Солідарність
11 Кирилюк Тетяна Анатоліївна Член ДВК 03.12.1966 ГОЛОС
12 Катерчак Ярослав Іванович Член ДВК 18.04.1969 НАШ КРАЙ

 

Виборча дільниця № 460109 звичайна,Мала, Місцезнаходження: вул.Попова, 7, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Талько Андріана Леонідівна Голова ДВК 29.07.1998 ВО «Батьківщина»
2 Войтина Леся Михайлівна Заступник голови ДВК 09.05.1973 Сила і Честь
3 Шишка Оксана Ярославівна Секретар ДВК 23.06.1980 Європейська Солідарність
4 Дупелич Оксана Степанівна Член ДВК 23.01.1988 НАШ КРАЙ
5 Шишка Роман Романович Член ДВК 29.01.1983 Європейська Солідарність
6 Шустікова Юлія Михайлівна Член ДВК 22.05.1984 СЛУГА НАРОДУ
7 Романчук Любов Євгенівна Член ДВК 27.04.1972 Громадянська позиція
8 Бойко Ірина Ігорівна Член ДВК 26.02.1989 СЛУГА НАРОДУ
9 Якубовська Ольга Петрівна Член ДВК 10.06.1970 Європейська Солідарність
10 Москва Леонід Юрійович Член ДВК 14.10.1967 ВО «Батьківщина»
11 Драганська Ірина Олександрівна Член ДВК 19.12.1965 ГОЛОС
12 Предко Ольга Ярославівна Член ДВК 20.04.1972 За майбутнє
13 Панькевич Ярина Андріївна Член ДВК 02.02.1992 ВО «Свобода»

 

Виборча дільниця № 460116 звичайна,Середня, Місцезнаходження: вул.Софії Караффи-Корбут, 7, с.Куткір, Буський р-н, Львівська обл., 80550

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Бруцяк Галина Стефанівна Голова ДВК 03.04.1978 ВО “Батьківщина»
2 Назаровець Оксана Іванівна Заступник голови ДВК 21.06.1992 СЛУГА НАРОДУ
3 Кучер Наталія Григорівна Секретар ДВК 23.09.1978 ВО «Свобода»
4 Іваневич Марія Іванівна Член ДВК 27.08.1969 СЛУГА НАРОДУ
5 Романишин Ярина Андріївна Член ДВК 01.05.1997 Фурда Роман Ярославович
6 Березюк Олег Адамович Член ДВК 30.11.1953 Громадянська позиція
7 Стасюк Оксана Василівна Член ДВК 29.11.1967 Кошулинський Руслан Володимирович
8 Радзієвська Вікторія Андріївна Член ДВК 12.07.1997 ЗА МАЙБУТНЄ
9 Плюта Оксана Ігорівна Член ДВК 23.02.1981 ВО «Батьківщина»
        10 Приставська Ірина Василівна Член ДВК 10.09.1994 Європейська Солідарність
         11 Бабух Віра Зіновіївна Член ДВК 25.06.1963 Європейська Солідарність
12 Рибка Уляна Петрівна Член ДВК 09.07.1986 Сила і Честь

 

Виборча дільниця № 460117 звичайна,Мала, Місцезнаходження: вул.В. Великого, 28, с.Безброди, Буський р-н, Львівська обл., 80551

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Пасєка Богданна Мимколаївна Голова ДВК 24.04.1968 Сила і Честь
2 Юськів Людмила Олександрівна Заступник голови ДВК 26.05.1973 ВО “Батьківщина»
3 Ковалишин Олександра Андріївна Секретар ДВК 12.06.1969 Європейська Солідарність
4 Баїк Мирослава Ярославівна Член ДВК 17.10.1974 ВО «Батьківщина»
5 Чабан Юрій Петрович Член ДВК 23.09.1990 ЗА МАЙБУТНЄ
6 Свідрак Марія Дмитрівна Член ДВК 09.04.1985 Європейська Солідарність
7 Сервило Віта Вікторівна Член ДВК 28.02.1996 ВО «Свобода»
8 Стадник Зорина Миколаївна Член ДВК 23.10.1978 Європейська Солідарність
9 Жмінка Оксана Петрівна Член ДВК 26.05.1977 СЛУГА НАРОДУ
10 Жмінка Михайло Михайлович Член ДВК 12.04.1968 СЛУГА НАРОДУ

Виборча дільниця № 460118 звичайна,Мала, Місцезнаходження: вул.Шевченка, 21А, с.Острів, Буський р-н, Львівська обл., 80550

Номер дільниці ПІБ особи Дата приз-начення на посаду Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Іванців Галина Євгенівна 09.10.2020 Голова ДВК 30.09.1962 Сила і Честь
2 Маркевич Євгенія Михайлівна 09.10.2020 Заступник голови ДВК 09.09.1959 Європейська Солідарність
3 Литвин Надія Ярославівна 09.10.2020 Секретар ДВК 14.10.1959 ВО «Батьківщина»
4 Глушко Віталій Іванович 09.10.2020 Член ДВК 02.06.1977 НАШ КРАЙ
5 Степанина Ірина Степанівна 09.10.2020 Член ДВК 28.05.1988 СЛУГА НАРОДУ
6 Недбайло Оксана Іванівна 09.10.2020 Член ДВК 05.04.1973 Європейська Солідарність
7 Яворська Андріана Андріївна 09.10.2020 Член ДВК 09.10.1983 СЛУГА НАРОДУ
8 Войтович Оксана Йосипівна 09.10.2020 Член ДВК 30.07.1962 ВО «Батьківщина»
9 Ковалишин Зіновія Михайлівна 09.10.2020 Член ДВК 01.01.1957 Українська Галицька Партія
10 Панькевич Іван Вікторович 09.10.2020 Член ДВК 23.03.1992 ВО «Свобода»
11 Вус Василь Іванович 09.10.2020 Член ДВК 04.02.1956 Європейська Солідарність
12 Процик Володимир Степанович 09.10.2020 Член ДВК 16.01.1985 ЗА МАЙБУТНЄ

 

Виборча дільниця № 460133 звичайна,Середня, Місцезнаходження: вул.Шевченка, 101А, с.Полтва, Буський р-н, Львівська обл., 80554

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Бас Олег Мирославович Голова ДВК 19.03.1979 Сила і Честь
2 Шерстяк Оксана Степанівна Заступник голови ДВК 04.02.1987 ВО «Батьківщина»
3 Білик Анна Богданівна Секретар ДВК 22.12.1991 СЛУГА НАРОДУ
4 Русецький Ілля Юрійович Член ДВК 01.08.1993 Європейська Солідарність
5 Ільчишин Наталія Степанівна Член ДВК 09.06.1993 ГОЛОС
6 Шерстяк Ольга Олегівна Член ДВК 25.05.1986 ВО «Батьківщина»
7 Колодій Марія Андріївна Член ДВК 26.08.1998 ВО «Свобода»
8 Кінаш Богдан Іванович Член ДВК 01.11.1997 ЗА МАЙБУТНЄ
9 Дітчук Софія Михайлівна Член ДВК 06.04.1959 Європейська Солідарність
10 Дулиба Віра Іванівна Член ДВК 31.10.1986 НАШ КРАЙ
11 Окопняк Мирослава Зіновіївна Член ДВК 21.12.1966 Європейська СОлідарність
12 Ліниця Ольга Мар’янівна Член ДВК 13.05.1972 СЛУГА НАРОДУ

 

Виборча дільниця № 460138 звичайна,Середня, Місцезнаходження: вул.Нова, 3, с.Сторонибаби, Буський р-н, Львівська обл., 80562

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Дубанич Надія Миронівна Голова ДВК 03.02.1969 Європейська Солідарність
2 Грушицька Марта Орестівна Заступник голови ДВК 17.10.1986 Фурда Роман Ярославович
3 Потирай Михайлина Михайлівна Секретар ДВК 03.11.1946 ВО «Батьківщина»
4 Мартиняк Борис Васильович Член ДВК 02.01.1963 Європейська Солідарність
5 Грош Ганна Романівна Член ДВК 22.12.1990 СЛУГА НАРОДУ
6 Стадник Надія Євгенівна Член ДВК 18.02.1960 СЛУГА НАРОДУ
7 Леськів Наталія Василівна Член ДВК 26.02.1989 ЗА МАЙБУТНЄ
8 Кузик Марія Анатоліївна Член ДВК 20.08.1965 Громадянська позиція
9 Стебницький Богдан Йосифович Член ДВК 23.09.1969 Європейська Солідарність
10 Лукасевич Світлана Миколаївна Член ДВК 23.08.1970 НАШ КРАЙ
11 Водницька Людмила Іванівна Член ДВК 22.10.1968 ВО «Батьківщина»
12 Луців Олександра Михайлівна Член ДВК 19.07.1964 Сила і Честь
13 Гловяк Іванна Ярославівна Член ДВК 29.06.1992 ВО «Свобода»
14 Лисишак Світлана Ігорівна Член ДВК 03.02.1977 Українська Галицька Партія

 

Виборча дільниця № 460144 звичайна,Середня, Місцезнаходження: вул.Головна, 79, с.Утішків, Буський р-н, Львівська обл., 80561

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Гулка Марія Степанівна Голова ДВК 19.11.1954 Європейська Солідарність
2 Масло Марія Теодозіївна Заступник голови ДВК 22.09.1967 СЛУГА НАРОДУ
3 Барановська Мар’яна Богданівна Секретар ДВК 27.02.1991 ВО «Батьківщина»
4 Прокопович Ольга Ярославівна Член ДВК 27.07.1984 ВО «Свобода»
5 Шмигельська Ірина Петрівна Член ДВК 12.09.1987 ГОЛОС
6 Дідух Віра Володимирівна Член ДВК 01.02.1956 Європейська Солідарність
7 Шарма Ольга Володимирівна Член ДВК 29.06.1959 Сила і Честь
8 Дідух Оксана Євгенівна Член ДВК 21.03.1976 ЗА МАЙБУТНЄ
9 Іванів Ганна Іванівна Член ДВК 28.02.1959 СЛУГА НАРОДУ
10 Бабарикіна Надія Володимирівна Член ДВК 24.11.1960 Європейська Солідарність
11 Телька Оксана Михайлівна Член ДВК 30.07.1985 Українська Галицька партія
12 Гнип Ірина Василівна Член ДВК 30.08.1980 НАШ КРАЙ
13 Гавлюк Тетяна Іванівна Член ДВК 19.12.1992 ВО «Батьківщина»

Виборча дільниця № 460527 звичайна,середня Місцезнаходження: с.Бортків

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Микитин Мирослава Михайлівна Голова ДВК 24.04.1959 СЛУГА НАРОДУ
2 Папроцька Анна Романівна Заступник голови ДВК 23.04.1979 Громадянська позиція
3 Сулима Наталія Михайлівна Секретар ДВК 11.11.1965 Європейська Солідарність
4 Юрдига Марія Євгенівна Член ДВК 11.09.1971 ЗА МАЙБУТНЄ
5 Гагатко Христина Володимирівна Член ДВК 06.10.1997 Сила і Честь
6 Годован Оксана Михайлівна Член ДВК 27.05.1982 ГОЛОС
7 Кардаш Надія Степанівна Член ДВК 29.12.1980 ВО «Свобода»
8 Криса Орися Русланівна Член ДВК 07.05.2000 Українська Галицька партія
9 Папроцька Світлана Михайлівна Член ДВК 14.07.1976 ВО «Батьківщина
10 Братейко Ірина Миколаївна Член ДВК 12.06.1978 ВО «Батьківщина»
11 Зозуля Христина Петрівна Член ДВК 30.04.2000 НАШ КРАЙ
12 Шавелюк Ганна Іванівна Член ДВК 22.09.1961 Європейська Солідарність
13 Медвецька Марія Василівна Член ДВК 01.08.1966 СЛУГА НАРОДУ
14 Павук Галина Іванівна Член ДВК 18.08.1978 Європейська Солідарність

 

Виборча дільниця № 460528 звичайна,середня, Місцезнаходження: с.Скнилів

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Яворська Любов Іванівна Голова ДВК 21.10.1960 Європейська Солідарність
2 Хамула Олександра Романівна Заступник голови ДВК 13.12.1964 ВО «Батьківщина»
3 Кулинич Олеся Олегівна Секретар ДВК 10.05.1987 Сила і Честь
4 Голуб Марія Степанівна Член ДВК 01.12.1983 Європейська Солідарність
5 Стець Ірина Романівна Член ДВК 16.06.1995 СЛУГА НАРОДУ
6 Гавришків Ірина Вахтангівна Член ДВК 27.12.1981 СЛУГА НАРОДУ
7 Сидорко Андріана Семенівна Член ДВК 13.12.2000 Європейська Солідарність
8 Яворська Наталя Любомирівна Член ДВК 05.09.1966 НАШ КРАЙ
9 Безкоровайна Ольга Григорівна Член ДВК 30.11.1990 ВО «Батьківщина»
10 Вітик Мар’яна Ярославівна Член ДВК 16.02.1979 ВО «Свобода»
11 Грех Тетяна Дмитрівна Член ДВК 16.10.1987 Громадянська позиція
12 Яворська Любов Олегівна Член ДВК 28.09.1985 ЗА МАЙБУТНЄ

 

Виборча дільниця № 460529 звичайна,середня, Місцезнаходження: с.Мала Вільшанка

Номер дільниці ПІБ особи Посада в ДВК Дата народжен-ня Суб’єкт подання
1 Семен Ольга Василівна Голова ДВК 19.07.1968 СЛУГА НАРОДУ
2 Яйко Світлана Петрівна Заступник голови ДВК 10.09.1971 НАШ КРАЙ
3 Солотва Надія Володимирівна Секретар ДВК 07.07.1958 Європейська Солідарність
4 Форошівська Галина Петрівна Член ДВК 12.07.1981 ЗА МАЙБУТНЄ
5 Аширова Катерина Петрівна Член ДВК 26.08.1987 Сила і Честь
6 Потюк Тарас Володимирович Член ДВК 03.06.1992 Громадянська позиція
7 Калінка Оксана Сергіївна Член ДВК 24.11.1988 ГОЛОС
8 Безкоровайна Ольга Григорівна Член ДВК 11.07.1994 ВО «Свобода»
9 Потюк Марія Ярославівна Член ДВК 19.10.1971 ВО «Батьківщина»
10 Варениця Світлана Григорівна Член ДВК 22.01.1972 ВО «Батьківщина»
11 Баран Марія Юріївна Член ДВК 14.08.1958 Європейська Солідарність
12 Комарницька Христина Петрівна Член ДВК 24.03.1996 СЛУГА НАРОДУ
13 Лучка Ярослава Ярославівна Член ДВК 10.04.1983 Європейська Солідарність

Голова Красненської селищної територіальної виборчої комісії                        І.Холодницька

Секретар Красненської селищної територіальної виборчої комісії                    Р.Венямінова

Поділитись у соцмережах:

Реклама: