Красненська та Буська громади проведуть традиційне свято коляди

Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу. Тож з метою збереження традицій різдвяного співу на Бущині проведуть святкові дійства.

  Відтак, у неділю, 16 січня, о 14:00 год, у Привокзальному парку в смт.Красне розпочнеться Перший Різдвяний фестиваль «Велика коляда». Участь у ньому візьмуть творчі колективи громади, аматори народного мистецтва, вокалісти та вокалістки та гості. Фестиваль проводиться з метою розвитку та підвищення духовно-культурного рівня жителів громади, залучення молоді до збереження народних традицій та обрядів.

  «Велика коляда» – це фестиваль творчої зустрічі і співпраці митців, репертуарного збагачення, відкриття нових імен, суголосного возвеличення таїнства Різдва.

  Також, у середу, 19 січня, у день Водохреща, на площі Ринок м.Буська відбудеться щорічне традиційне Свято коляди за участю вертепів, хорів, колядників та посівальників під назвою «Різдво на площі Ринок». Початок о 15.00 год.

   Святу передуватиме урочиста хода за участю учасників заходу вулицями міста з 14.30 до 15.00 год. від міського народного дому – до площі Ринок.

Поділитись у соцмережах: