Мешканець Красного не є хворим на коронавірус, – результати ПЛР-теста

Стало відомо, що пацієнт з селища Красне, який перебуває в реанімації Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, не є хворим на коронавірусну інфекцію.

Про це свідчать результати лабораторного дослідження ПЛР-теста (полімеразна ланцюгова реакція), – проінформував керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території Буського району, перший заступник голови Буської РДА Богдан ГРИНИШИН.

Цей тест є одним з найточніших методів діагностики, адже дає змогу визначити наявність інфекції навіть при мінімальному вмісті її штамів у біологічному матеріалі.

«У пацієнта діагностовано запалення,каже керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території Буського району, перший заступник голови Буської РДА Богдан ГРИНИШИН. – Коронавірусної інфекції не виявлено. Чимало людей вкрай переживають, що з’являються нові підозри, але хочу звернути увагу, що це лише ЗВЕРНЕННЯ людей, які звертаються за медичною допомогою. Поки лабораторно не підтвердиться вірус, загрози немає. У районі всі відповідні служби працюють у посиленому режимі».

Нагадаємо, в Красному, Буську та Олесько провели дезінфекцію доріг, вулиць та зупинок.

Поділитись у соцмережах: