Мешканка Буська виграла міжнародний грант на власний бізнес

Мешканка Буська Наталія Ленчук  увійшла в числа 26 претенденток на здобуття міжнародних грантів для найобізнаніших сільських жінок.

  Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголосила про завершення навчального курсу програми TalentA-2021, яка допомагає учасницям отримати нові знання для розвитку їх бізнесу та створення міцного підґрунтя продовольчої безпеки своїх громад. Про це організатори конкурсу.

   На участь в TalentA-2021 було зареєстровано понад 120 заявок від фермерок з усіх регіонів України, з яких до програми згідно з критеріями отримали допуск 75 учасниць. 

   За результатами тестування і у відповідності до основних критеріїв програми організатори визначили 26 фіналісток, які додатково отримають знання щодо публічних виступів, підготовки проєктних заявок та формулювання бізнес-ідей, необхідні для підготовки грантових пропозицій. 

  Як і минулого року, особливу увагу буде приділено наставництву та менторській підтримці під час розробки конкурсних проєктів, кращі з яких отримають від Corteva Agriscience три гранти на забезпечення продовольчої безпеки громад та сталий розвиток в розмірі 10000 дол. США, 7000 дол. США та 5000 дол. США. 

  Переможниць TalentA-2021  буде оголошено 15 жовтня 2021 року у Всесвітній день сільських жінок.

   Серед переможниць п’ять мешканок Львівщини – Світлана Бегей (с. Нове Місто Самбірського району), Соломія Братах (с. Мальованка Львівського району), Юлія Дейнека(с. Вілявче Львівського району), Наталія Ленчук (м. Буськ Золочівського району), Анастасія Свелеба (с. В’язова Жовківського району). 

Поділитись у соцмережах: