Мешканка с.Новий Милятин (Буська ТГ) відзначила 100-річчя

Свій 100-річний ювілей відзначила мешканка Нового Милятина Марія Василівна Гнатишин. Поважну ювілярку вітали квітами, солодощами та подарунками.

  Секретар виконкому міської ради Галина Палка передала щирі вітання та побажання міцного здоров’я Марії Василівні від очільника громади Ростислава Сліпця, привітала мешканку і староста Милятинського старостинського округу Оксана Заремба, дочка Любомира, друзі-односельчани, які знають не один десяток літ, поважають і цінують пані Марію.

  Марія Василівна народилася у селянській сім’ї в с.Вирів, де здобула початкову освіту, згодом батьки допомогли дівчині, аби та ще отримала спеціальність швачки. Маючи гарний голос, Марія стала учасницею церковного хору, який був відомий своїм майстерним виконанням пісень у багатьох населених пунктах усієї округи.

  Їй довелося пережити жахіття війни, згодом вийшла заміж, народила доньку, працювала домогосподаркою та у місцевому колгоспі. З 1952 року жінка постійно проживає у Новому Милятині. Її частими гостями є рідні, які проживають у Львові: донька, двоє онуків та четверо правнуків, а ще не менш рідні односельчани – учасники церковного хору, які завітали у цей святковий день до ювілярки з «Многая літа», низкою церковних та патріотичних пісень, які добре знає і співає, попри свій поважний вік, Марія Василівна Гнатишин.

Поділитись у соцмережах: