Мешканки села Утішків наліпили майже 100 кілограмів вареників для захисників

Вже вдруге у Новому році небайдужі місцеві ґаздині села Утішків знову зустрілись, щоб наліпити багато вареників для наших захисників, що перебувають на сході.

Ініціатором волонтерської акції виступила колишня сільська голова Тетяна Лакатош спільно з 25 місцевими газдинями. Їх підтримав місцевий фермер-волонтер Ярослав Вороновський та небайдужий місцевий підприємець, який надав приміщення магазину для виробничого процесу.

Не один десяток підносів із улюбленою стравою з різними начинками (капустою, грибами, сиром, картоплею) вийшов з-під рук управних ґаздинь, і вже найближчим часом вареники за допомогою волонтерів Ярослава Вороновського та Михайла Цюрка “вирушать” на Схід до наших вояків.

Як розповіла ініціаторка акції Тетяна Лакатош, напередодні Різдва газдині вже ліпили вареники, тоді долучилась школа, дитячий садок (діти оздобили печення) і хлопці надзвичайно схвально відгукнулись про передачу національної страви, адже відчувають смак домашнього тепла, тому газдині вирішили якомога масштабувати даний процес. Цього разу наготували 97 кг вареників.

Поділитись у соцмережах: