Мобільні бригади Бущини почали експрес-тестування мешканців сусіднього району

Мобільні медичні бригади продовжують тестувати мешканців Бущини, які повернулись із-за кордону. А від сьогодні й розпочали тестування мешканців Кам’янка-Бузького району.

Про це проінформував керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

– Сьогодні експрес-тестуванням протестовані 35 громадян. Це мешканці нашого району і Кам’янка-Бузького району (м.Кам’янка-Бузька, с.Хренів, с.Добротвір, с.Яричів). Ніхто не відмовився від проходження тестування. Результати усіх протестованих є негативними. Від сьогодні наші бригади почали тестувати мешканців сусіднього району, оскільки, як відомо, резервною госпітальною базою, на випадок загострення епідемії коронавірусу, визначено Кам’янка-Бузьку центральну районну лікарню. Тому наразі там заклад «законсервований» і очікує прибуття хворих.

Нагадаємо, у Буському районі зафіксовано перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію у чоловіка, який не перебував за кордоном.

Поділитись у соцмережах: