Надбужанським рятувальникам виділили пальне для ліквідації надзвичайних ситуацій

У зв’язку з настанням теплої, вітряної погоди склалася тривожна ситуація з пожежами сухої трави у Буському районі. До рятувальників надходять повідомлення про загорання сухої трави на відкритих територіях, господарських угіддях та уздовж транспортних магістралей. Цьому сприяють і погодні умови: вітер та відсутність опадів, як у вигляді снігу, так і дощу.

У зв’язку з цим рятувальники закликають громадян бути свідомими та відповідальними: дотримуйтесь правил пожежної безпеки та не провокуйте пожеж у природних екосистемах. Не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Начальник 14 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області Роман Іваськів звернувся до районного керівництва з проханням виділити на підрозділ з районного резерву матеріально-технічних ресурсів паливо-мастильні матеріали.

На вчорашньому позачерговому засіданні районної комісії з питань ТЕБ і НС було виділено 1500 (тисячу п’ятсот) літрів бензину (А-92) та 500 (п’ятсот) літрів дизпалива для здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, проведення невідкладних відновлювальних робіт, гасіння пожеж та пожеж в екосистемах району.

Поділитись у соцмережах: