Народний депутат України відвідав Золочівщину

З робочим візитом в громади Золочівщини завітав народний депутат Верховної Ради України Ростислав Тістик, який у Буську та в Підкамені вручив сертифікати на суму 1 млн 200 тис грн для шкіл, які отримають додаткові електронні освітні ресурси.

   Першим пунктом візиту народного обранця стало містечко Буськ. Разом із заступником голови Золочівської РДА Богданом Гринишином, міським головою Ростиславом Сліпцем та його заступником Олегом Ковалем було здійснено оглядини стану палацу Бадені, проведення робіт на місцевому спортивному стадіоні, будівництва ламінатного заводу та обговорено стан доріг в громаді. Буській міській раді нардеп передав сертифікат на суму 1 млн 200 тис грн для шкіл, які отримають додаткові електронні освітні ресурси.

   Далі нардеп відвідав в селищі Олесько монастир Капуцинів, де в рамках Президентської програми «Велике будівництво» триває ремонт фасадної будівлі та заміна вікон. Планується, що роботи вдасться завершити до кінця цього року.

   Цього дня Ростислав Тістик також відвідав Підгорецький замок та храм св.Йосифа, де проводиться капітальний ремонт та реставраційні роботи.

   А також зустрівся з Підкамінським селищним головою Богданом Бутинським, де обговорили нагальні господарські питання, які турбують жителів громади, інвестиційні інтереси Підкамянщини, та ремонт доріг місцевого значення. Також був вручений сертифікат на суму 1 200 000 грн, на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 5-ти кабінетів початкової освіти,  5-ти кабінетів математики та 5 кабінетів початкової освіти для інклюзивного навчання, для подолання цифрової освітньої нерівності.

  Завершилась робоча поїздка у місто Золочів, де спільно з міським головою, керівництвом РДА Ростислав Тістик оглянув хід проведення робіт по реконструкції площі Вічевої, що проводиться за підтримки президентської програми «Велике будівництво».

   Нагадаємо, Ростислав Тістик, народився 9 жовтня 1993 року у Львові. Закінчив факультет міжнародних економічних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Навчався у Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного на військовій кафедрі. Закінчив Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство». Підприємець. Волонтер. Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Поділитись у соцмережах: