На Бущині дві школи отримали сучасні котельні на тверде паливо

У минулому році було оголошено тендер на закупівлю модульних теплогенераторів для двох шкіл району – Сторонибабської загальноосвітньої школи I-III ст. та Тур’янського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ст». 

Згідно характеристик, котли забезпечують низькі викиди шкідливих речовин та відповідають Європейським нормам. Можливі види палива для використання: пожнивні відходи с/г воробництва, відходи лісового господарства, відходи деревообробних підприємств, вугілля всіх марок. Теплогенераторні, що являють собою модуль оснащений двома твердопаливними котлами продуктивністю 300 кВт та іншим технологічним обладнанням, було придбано на відкритому тендері за 2 млн 99 тис 900 грн.

Постачальником обладнання стало підприємство ТОВ «ТД Коростенський завод теплотехнічного обладнання», що зареєстроване у Житомирській області. Договір було укладено 9 грудня 2019 року. На днях теплогенаторні були доставлені до вказаних шкіл Буського району.

Теплогенератор модульний є транспортабельним контейнером зі змонтованим в ньому котельним обладнанням (котли 2 шт. потужністю 150 кВт) та допоміжним обладнанням , що забезпечує роботу котельної. Модульний генератор призначений для роботи з закритими системами водяного опалення. Контейнер є зварною каркасно-коробчатою конструкцією, виконаною з металевого прокату і обшитою конструкціями, що захищають, складаються з тришарових «сендвіч» – панелів.

«Сендвіч» – панелі складаються з внутрішнього і зовнішнього профільного листа, що обмежують мінеральний негорючий утеплювач з базальтового волокна. Товщина шару утеплювача – не менше 100 мм. У верхній частині контейнера передбачено строповочні пручні. Підлога виконана у вигляді стального листа. До допоміжного обладнання відноситься змонтоване в середині обладнання, яке забезпечує автоматичну й безпечну роботу котельні у відповідності до ТУ виробника.

Цьогоріч планується ще придбати котли для Новомилятинської школи.

Фото: Галина ОЛІЙНИК

Поділитись у соцмережах: