На Бущині з робочим візитом перебувала голова Львівської обласної ради

Сьогодні, 4 грудня, в рамках робочої поїздки на Бущину голова Львівської обласної ради Ірина Гримак відвілала місто Буськ та селище Красне, де ознайомилась з роботою медичних установ та обговорила проблеми медичної галузі.

  У Буську Ірина Гримак відвідала центральну районну лікарню, де оглянула відремонтовані приміщення та закуплене обладнання. На сьогодні лікарня надає амбулаторну, поліклінічну, стаціонарну та невідкладну медичну допомогу мешканцям своєї та сусідніх громад. До її складу також входять Красненська міська лікарня, Олеська районна лікарня, Красненська, Буська, Олеська амбулаторії ЗПСМ, амбулаторії в селах Новий Милятин, Топорів, Соколівка, Сторонибаби, Задвір’я, Ожидів та 40 фельдшерсько-акушерських пунктів.

  Як розповів директор лікарні Володимир Замроз, за останні п’ять років в лікарні проведено капітальний ремонт із заміною вікон та дверей, системи опалення, приміщень клініко-діагностичної лабораторії. З 2017 року ведеться реконструкція Красненської міської лікарні за кошти ДФРР і обласного бюджету, яка завершиться у грудні цього року.

  Завдяки участі в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив вдалось закупити обладнання для забезпечення безперебійної роботи відділень, зокрема сучасний дизель-генератор, холодильну камеру на три місця з підйомником для моргу, утилізатор органічних відходів, сумки сімейного лікаря, а також проведено капітальний ремонт хірургічного відділення (із заміною дверних блоків) КНП «Буська ЦРЛ», амбулаторії ЗПСМ с. Задвір’я, проведено заміну віконних блоків в інфекційному відділенні КНП «Буська ЦРЛ».

  Минулого року в межах конкурсу проєктів місцевих ініціатив придбано центрифугу для банку крові, міксер для контрольованого взяття крові, стаціонарний запаювач ПВХ трубок для кабінету переливання крові поліклініки, кардіограф для фельдшерсько-акушерського пункту с. Кізлів, проводиться капітальний ремонт операційного блоку. Також з 2020 року на базі приймального покою запрацювало приймальне відділення, де за рахунок коштів обласного бюджету проводиться капітальний ремонт.

  З 1 квітня 2020 року лікарня уклала договори з Національною службою здоров’я України на 12 пакетів медичних послуг.

   У селищі Красне під час робочої поїздки з керівництом громади Ірина Гримак обговорила стан справ і подальший розвиток територіальної громади в умовах децентралізації, шляхи наповнення дохідної частини бюджету громади, питання соціальної сфери, медичне обслуговування та проблемні питання, що виникають у процесі діяльності.

  В ході зустрічі присутні ознайомились із роботою Красненської міської лікарні, де провели із в.о.керівника закладу Миколою Колачинським, керівником КНП “Буська ЦРЛ” Володимиром Замрозом та медичним персоналом лікарні обговорення поточної та подальшої діяльності медичного закладу. Маємо надію, що лікарня незабаром отримає нову ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

  Також було обговорили стан нинішньої будівлі Центру надання адміністративних послуг, що перебуває у незадовільному стані. У листопаді з держбюджету виділено кошти для покращення стану будівлі, що дасть змогу вирішити проблему.

Оглянули гості і приміщення селищної ради, де фасад будівлі також потребує ремонту.

  В результаті зустрічі керівництво громади та обласної ради домовились про співпрацю щодо вирішення актуальних питань розвитку громади.

Поділитись у соцмережах: