На Бущині мешканців продовжують тестувати на коронавірус

Буській центральній районній лікарні надійшли 160 експрес-тестів для діагностики коронавірусної інфекції (COVID-19). Після отримання другої партії тестів створені мобільні медичні бригади продовжили тестування на коронавірус мешканців району, які повернулися з-за кордону та перебувають у зоні ризику.

– Сьогодні, у суботу, мобільні бригади протестували 10 осіб: по п’ять із смт.Красне та м.Буська. Результат у всіх негативний. Завтра триватиме робота. Для діагностики береться крапля крові з пальця, як на загальний аналіз. На пластинці є три позначки – негативна реакція, слабопозитивна і позитивна. Тест дає результат через 10 хвилин. Цьогоріч наш район отримав для сільських амбулаторій первинної медичної допомоги 6 автомобілів Renault Duste, саме на них здійснюють виїзд у села мобільні бригади, які проводять експрес-тестування, – розповів керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

Нагадаємо, першого квітня Буський район отримав першу партію експрес-тестів у кількості 50 штук. Виїзні мобільні бригади протягом двох днів протестували 50 людей, які нещодавно повернулись з-за кордону.

Поділитись у соцмережах: