На Бущині нагородили двох мешканок почесними званнями «Мати-героїня»

Сьогодні, в приміщенні Андріївської сільської ради, керівництво райдержадміністрації здійснило нагородження багатодітних жінок, які отримали почесне звання «Мати-героїня».

За материнську самовідданість, народження, зразкове виховання дітей, здобуття ними освіти, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України почесне звання «Мати-героїня» отримали, матері п’яти дітей, мешканка с.Острівчик-Пильний Соловйова Зоряна Валеріївна та мешканка с.Петричі Петрина Любов Орестівна, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №893 від 7 грудня 2019 року.

Указом відзначені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, створили належні умови для їхнього інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Нагородженим вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати – героїня».

З найкращими словами привітань виконали приємну місію голова Буської РДА Олег Коваль, його заступники Богдан Гринишин та Тарас Дума.

Олег Коваль подякував матерям-героїням за їхню невтомну працю, недоспані ночі, виховання своїх дітей та побажав берегиням роду людського міцного здоров’я, радості, достатку, тепла, пошани від дітей, рідних та близьких.   

На згадку про урочисту подію присутні зробили світлину.

Поділитись у соцмережах: