На Бущині незабаром відкриття полювання на хутрових звірів

З 24 листопада в мисливських угіддях господарств, підпорядкованих ДП «Буський лісгосп», розпочинається сезон полювання на хутрових звірів (зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку). Тривалість полювання – до 29 грудня 2019 року.

   Про це інформує пресслужба ДП «Буський лісгосп».

   Наголошуємо на обов’язковому дотриманні мисливцями правил полювання, а також правил поводження на полюванні з мисливською вогнепальною зброєю та дотримання ветеринарно-санітарних вимог при використанні на полюванні собак та обробці добутих шкурок з хутрових звірів. Закликаємо мисливців проявити культуру полювання, що забезпечить гарний відпочинок, незабутні враження від спілкування з природою.

  Об­ме­жень для відс­трі­лу ли­сиць та єно­то­вид­ної со­ба­ки не іс­нує, а от зай­ця за відс­тріль­ною кар­ткою ко­жен мис­ли­вець мо­же до­бу­ти не біль­ше од­но­го.

   Попереджаємо, що контроль за дотриманням мисливцями правил полювання впродовж сезону полювання здійснюватимуть рейдові бригади підриємства.

  Просимо і пересічних громадян, які відвідують ліс, пам’ятати, що субота й неділя – дні полювання, бути обережними й поміркованими, уникати перебування в мисливських угіддях, де проводиться полювання. 

  Будьте обережні! Вартість разової відстрільної картки становить 200 грн., сезонної 500 грн., на рахунок придбання звертатись до контори підприємства.

Поділитись у соцмережах:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*