На Бущині перевірять дитячі садки на готовність до відновлення роботи

На останній районній позачерговій комісії з питань ТЕБ і НС було прийнято рішення про перевірку готовності садочків до початку роботи в період карантинних обмежень у Буському районі.

Перевірка розпочнеться із завтрашнього дня, 9 липня.  Якщо ситуація щодо захворюваності на COVID-19 на Львівщині піде на спад, то планується, що роботу дитячих садків поновлять на наступному тижні.

Детальніше про це розповів Богдан ГРИНИШИН, перший заступник голови Буської райдержадміністрації:

– Під час вчорашнього засідання була створена відповідна комісія, що здійснить перевірку 13 дитячих садків в Буському районі щодо їх готовності до роботи. Якщо в умовах карантинних послаблень залишиться Львівщина, то, ймовірно, що наступного тижня область може прийняти рішення про поновлення роботи дитячих садків – з дотриманням санітарних норм та суворих вимог. Тому наші заклади мають бути готові до роботи в нових умовах. Мають бути підготовлені приміщення, розставлені належні чином меблі, щоб між дітьми був менший контакт. Також відсутність м’яких іграшок та килимків із довгим ворсом – це одні із вимог МОЗу, виконання яких дасть можливість відкрити заклад. Та остаточна дата відкриття поки що невідома, сподіваємось, що це відбудеться наступного тижня.

Поділитись у соцмережах: