На Бущині поліцейські перевіряють дотримання карантинних обмежень

Поліція здійснює профілактичні та роз’яснювальні заходи на території району. У випадку виявлення порушень до порушників будуть вжиті заходи реагування згідно із чинним законодавством.

Відповідно до постанови КМУ №211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» працівниками Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області регулярно здійснюється обхід торговельних точок різного призначення, з метою перевірки таких об’єктів на дотримання правил під час карантину, санітарно-гігієнічних правил та норм, передбачених ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також перевіряється виконання рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями. До осіб, що не припинили свою діяльність всупереч встановленим обмеженням, поліцейські вживатимуть заходів згідно чинного законодавства.

Для ефективної протидії коронавірусу поліцейські Буського ВП закликають громадян дотримуватися обмежувальних заходів, щоб не наражати себе та оточуючих на небезпеку та з розумінням ставитися до дій працівників поліції!

Поділитись у соцмережах: